dnes je 01.03.2021 a svátek má Bedřich

METABOLISMUS

Cider – jablečný ocet a jeho pozitivní účinky na naše zdraví

Zdravé potraviny a zdravé recepty jsou stále více v kurzu. V poslední době se ale nejvíce mluví o jablečném octu a jeho magických účincích na naše zdraví i krásu.

Celý článek

Jak zrychlit svůj metabolismus?

Rychlý metabolismus je snem většiny z nás. Aby se vám tento sen splnil, stačí malinko pozměnit váš životní styl a hlavně stravovací návyky. Ptáte se jak?

Celý článek

Metabolický typ – mýtus nebo fakt?

V medicíně ani v lidském těle nelze nic se stoprocentní jistotou určit

Celý článek

Lékařské a kosmetické přístroje v diagnostice pleti a vlasů

Chcete vědět, co nejnovějšího je v tomto oboru? Co vše lze dnes zjistit, čemu předejít, kde si diagnostiku pleti a vlasů zajistit?

Celý článek

Problémy s poprsím?

Každý den se na nás z časopisů dívají modelky, které vypadají bezchybně, mají štíhlou postavu, krásné vlasy a plné poprsí. Přiznejme si, že mnohé z nás touží vypadat tak, jako ony. Ale při všech denních povinnostech, které musíme vykonat v domácnosti jsme vůbec rády, když si stihneme dopřát například obyčejný relax ve vaně s voňavou pěnou. Těžko si najdeme čas na to, abychom se věnovali sami sobě a něco pro svůj vzhled udělali.

Už si ani nevzpomenete, kdy naposledy jste navštívila fitness nebo kosmetičku? Trápí vás tukové polštářky, které se ukládají okolo pasu, trápí vás vaše poprsí, neboť kojení dětí si vybralo svou daň, trápí vás taktéž vlasy, které už dávno ztratily svůj lesk a objem a mnoho dalších věcí se kterými na svém těle nejste spokojené. Nezoufejte a svěřte se do rukou přírody, která nám v podobě doplňků stravy může pomoci k zlepšení našeho vzhledu a sebevědomí.

Celý článek