dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

MIKINY

Festka a CHATTY představili kolekci triček a mikin nejen pro cyklisty

Cyklistika a móda. Český výrobce prémiových kol Festka se spojil s přední českou módní značkou CHATTY a představili tak limitovanou kolekci v podobě triček a mikin nejen pro vášnivé cyklisty. Vskutku nevšední, ale zajímavá kombinace.

Celý článek
Mikina s kapucí

Hoodie: Oblékněte mikinu do práce i na večírek

Hoodie, známá jako mikina s kapucí, se nutně nemusí vyznačovat pouhým volnočasovým oblečením. Přesvědčíme vás, že je hodna i business looku.

Celý článek

Jak se nosí mikiny s elegantními kousky

Že se mikiny k elegantnímu outfitu nehodí? Připravili jsme pro vás článek, který vám dokáže, že i mikina se dá kombinovat s elegantními kousky 

Celý článek

Pouze jedno slovo pro Váš dokonalý vzhled na podzim: BUNDA!

V podzimní / zimní sezóně existuje pouze jedno hlavní pravidlo: nejprve si vyberte sako! Proč? Právě proto, že budete snadněji následovat neustále se měnící počasí, kterému se nedá vyhnout. Takto budete připravena na téměř každou situaci a ... 

Celý článek

Cindy Crawford navrhla vlastní (nejen) denimovou řadu

Pod značkou Re/Done navrhla modelka Cindy Crawford několik vlastních kousků, které se plně ztotožňují s jejím stylem.

Celý článek

Charitativní spolupráce Naomi Cambell a značky Diesel

Legenda světových mol Naomi Campbell navázala spolupráci se značkou DIESEL, která na trh uvedla svou nejnovější kolekci s názvem – Child at heart.

Celý článek

Teplákovinu a safari styl vnáší na molo The Great v Pre-fall 2017

Tepláky, mikiny, oversized košile a motivy safari stylu s khaki a béžovou. Tak si představuje období před podzimem značka The Great. 

Celý článek

Přivítejme sluníčko v novém outfitu, co nesmí v šatníku chybět?

Jaro a sluníčková sezóna je konečně tady. Můžeme tedy s pořádnou vervou zahodit zimní kabáty a čepice do skříně a vytáhnout úspornější modely. Jaro přímo žadoní po tom, abychom si pořídily nový outfit do skříně. 

Celý článek

Zimní zábavná kolekce od Zootu

Zoot konečně představil další ze svých naprosto originálních kolekcí oblečení. Téma zimy tak tentokrát zasáhlo trička i mikiny. 

Celý článek

Móda u stolů pokeru

V dubnu tohoto roku magazín Vogue vydal článek o privátním pokerovém turnaji, který je na newyorském Manhattanu organizován dvakrát ročně známou podnikatelkou, působící v oblasti technologie. 

Celý článek