dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

MÍŠA MAUREROVÁ

Jak se obléká trojnásobná maminka a herečka Michaela Maurerová?

Zastihnout trojnásobnou maminku, herečku a moderátorku, Míšu Maurerovou je téměř nadlidský úkon. Když se to však podaří, dozvíte se o její vášni k teniskám, o tom, jaké projekty jí opravdu baví i to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Magazín Móda na Galavečeru Kadeřník roku 2015

Soutěž Kadeřník roku 2015 se opět stala jednou z nejvíce sledovaných u nás. Magazín Móda u toho rozhodně nemohl chybět…

Celý článek

Fashion maraton na 3 km

Móda to je výzva. Výzva, kde nic není nemožné. A to ani 3kilometrový maraton. O čem je řeč? Řeč je o nejdelším módním mole světa v pražských ulicích, které již brzy ožije díky Festivalu mladé módy Arcolor. 

Celý článek

Dokráčejte stylově na Festival mladé módy Arcolor 2015

Letos proběhne již 7. ročník Festivalu mladé módy Arcolor. Festivalu, který boří mýty o tom, že móda je snobská, jen pro elity, nudná, nedůležitá a nepohodlná. Myslíte si, že móda a lodičky patří k sobě? Omyl!

Celý článek

Míša Maurerová se stala tváří festivalu mladé módy Arcolor

Míša Maurerová se stala tváří Festivalu mladé módy Arcolor. Hned na prvním focení pro Arcolor ji čekala úžasná a odvážná kolekce, rafinovaně odhalující krásu ženského těla, nesoucí název K.R.O.J.

Celý článek

Editorial Page Underwear ve stylu Pin Up

Přinášíme vám fotografie v Pin up stylu, které jsou výsledkem spolupráce českého labelu spodního prádla Page Underwear, Míši Maurerové a fotografa Davida Severina. 

Celý článek

Nová kolekce La Femme MiMi nese název „Vrstvy“

Prezentace oděvní kolekce formou koktejlu a setkání přátel a zákaznic této značky se nesla v příjemně uvolněné atmosféře, lidé si mohli oděvy na modelkách doslova osahat. Návrhářku jsme také vyzpovídali.

Celý článek

Míša Maurerová se předvede jako Pin-up girl v prádle Page Underwear

Míša Maurerová se poprvé rozhodla svléknout před objektivem a stalo se tak pro novou kolekci Page underwear ve stylu amerických poválečných Pin-up girls. My pro vás máme nahlédnutí do zákulisí focení.

Celý článek