dnes je 12.04.2021 a svátek má Julius

MISS

MISS Prima křivky 2015 představuje finálovou dvanáctku dívek

Semifinále MISS Prima křivky bylo plné překvapení. Předseda poroty Radek John balancoval s mečem na hlavě, a to zdaleka není vše.

Celý článek

Známe finalistky první Česko-Slovenské MISS 2015!

Semifinále první Česko-Slovenské MISS 2015 je za námi. Porota to neměla vůbec jednoduché. Dívky bez ostychu odhalily svou osobnost, kreativního ducha i svá krásná těla.

Celý článek

Česko-Slovenská MISS 2015 - do uzávěrky přihlášek zbývá jen pár hodin!

Česko-Slovenskou MISS 2015 se můžeš stát i ty, nyní již od 18 let! Ale pozor, uzávěrka přihlášek se kvapem blíží. Máš poslední šanci!

Celý článek

Nepropásni svou šanci! Staň se Česko-Slovenskou MISS 2015!

Uzávěrka přihlášek do prvního ročníku soutěže Česko-Slovenská MISS se kvapem blíží, proto nepropásni svou šanci! Ještě nikdy to nebylo tak snadné!

Celý článek

Česko-Slovenská MISS právě startuje!

Jsme rádi, že právě my vám můžeme představit soutěž krásy, která má skutečně smysl. Soutěž, která otvírá dveře zdravé kráse stejně jako dobrým skutkům.

Celý článek

Miss Junior oslavující přirozenou krásu má své vítězky!

Redakce Móda.cz se účastnila nádherného finálového večera ne zcela obyčejné soutěže krásy, Miss Junior, jejíž filozofii vystihuje motto: Hledáme charisma, ne ramínko na šaty!

Celý článek

Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová si konečně vybrala výhru v podobě exotické dovolené na Maledivách

Gabriela Kratochvílová si rok po svém vítězství v soutěži Česká Miss 2013 konečně vybrala výhru. Z exotické dovolené na Maledivách se vrátila víc než jen odpočatá…

Celý článek

MISS CZECH PRESS 2014 se stala Veronika Dejová

Móda.cz měla tu čest účastnit se finálového večera soutěže krásy MISS CZECH PRESS 2014 v nádherném prostředí Fashion Clubu Praha. A která z dívek se stala absolutní vítězkou?

Celý článek

České Miss na světových soutěžích oslní zářivým úsměvem

Základem okouzlujícího úsměvu jsou krásné, zdravé a běloskvoucí zuby, proto se České Miss před odjezdem na finále světových soutěží rozhodly své zoubky trošku rozzářit.

Celý článek

Poslední soustředění MISS Prima křivky navštívily i VIP zprávy a nechyběli ani zajímaví hosté

Krásky soutěžící o titul MISS Prima Křivky 2014 mají za sebou poslední soustředění před finálovým večerem, s čím vším se musely poprat?

Celý článek