dnes je 21.01.2021 a svátek má Běla

MISS PRIMA KŘIVKY

MISS PRIMA KŘIVKY - čtěte více o soutěži. 

 

Miss Prima křivky 2017 a bitva se sněhovými koulemi

Haldy sněhu ve Ski areálu Monínec v parném létě inspirovaly finalistky MISS Prima Křivky k bitvě se sněhovými koulemi proti týmu mladých fotbalistů.

Celý článek

MISS Prima křivky 2017 - Tsunami na Monínci!

Finalistky MISS Prima Křivky řádily na třetím soustředění v areálu Monínec jako utržené ze řetězu.

Celý článek

Prohlédněte si finalistky Miss Prima křivky na oficiálních fotografiích

5. ročník MISS Prima křivky bude ve znamení živlů. A právě teď už si můžete prohlédnout oficiální fotky všech 12 finalistek.

Celý článek

Začal 5. ročník MISS Prima křivky

Ostrý start 5. ročníku MISS Prima křivky se odehrál ve Ski areálu Monínec, který v tomto ročníku hostí všechna soustředění finalistek pro rok 2017. 

Celý článek

Veletrh pro baculky a boubelky XXL

Po úspěšné Konferenci Miluj své tělo, která se setkala s velkým ohlasem, přicházíme po dvou letech s Veletrhem pro baculky a boubelky, který se uskuteční 15. října 2016 v Praze na Žižkově. 

Celý článek

Heslo MISS Prima křivky 2016: Letos se s tím nemažem!

Tohle ještě postrach celebrit Pavel Novotný nezažil! Finalistky soutěže MISS Prima křivky mu padaly do náruče přímo ze stolů, na kterých předváděly své rockové modely.

Celý článek

Soustředění MISS Prima křivky v plném proudu a Móda.cz u něj nechybí

Redakce magazínu Móda je právě na soustředění soutěže MISS Prima křivky, odkud vám přinášíme zákulisní snímky a také informace o tom, jak vše probíhá. 

Celý článek

Holky jako proutek třeste se, je tu tučná dávka REBELIE!

Gotické šperky, výrazné líčení a divoké účesy v jakých se předvedly holky krev a mlíko, vás pořádně překvapí. Finalistky MISS Prima křivky 2016 předvedly pózy o hodně jiné než kdy před tím.

Celý článek

MISS Prima křivky 2016 - semifinále

Která z boubelatých krásek se probojovala do finálové dvanáctky letošního ročníku soutěže MISS Prima křivky 2016? A uspěla finalistka soutěže Česko Slovenská Superstar 2009 Leona Šenková?

Celý článek

Na Žofíně se udílely ceny hudebním legendám

Pražský Žofín přivítal celou řadu hvězd a legend české hudební scény, kterou pro jeden večer okořenila i krása boubelek.

Celý článek