dnes je 19.08.2022 a svátek má Ludvík

MLADÍ DESIGNÉŘI

Módní přehlídka mladých talentů a charitativní večer pro dobrou věc pod záštitou JITKA KLETT již 15. 11. v Praze

Návrhářka Jitka Klett pořádá 15. listopadu charitativní večer s módní přehlídkou, kde se kromě jejích úžasných oděvů objeví i kolekce žáků středních uměleckých škol z celé republiky.

Celý článek

Mladí designéři nás zvou

Na jedinečnou výstavu klauzurních prací, jež zahrnují jak samotné návrhy v kresbě, tak i finální modely pro módní přehlídky podobné té z EXPA 2015 v Miláně.

Celý článek

Nová dimenze tvorby na Unique Fashion Week

Přehlídky Young Talent Selection by Renault v rámci Unique Fashion Week 2015 nás velmi příjemně překvapily. Všechny tři mladé designéry, které se během nich prezentovaly, totiž ukázaly, že české módní tvorbě nechybí odvaha, skvělé nápady ani precizní zpracování.

 
Celý článek

Highlighty z tvorby mladých návrhářů na MBPFW

Nedělní dopoledne i tentokrát patřilo mladým talentům a studentům oděvních škol. Z mnoha zajímavých kolekcí naši redakci nejvíce zaujala tvorba golfem okouzleného Lukáše Spilky, nově vzniklého Studia Defresh a slovenského návrháře Maroše Barana.

Celý článek

Mládím slazená móda Hamé Sweet Fashion

Hledá se nejkrásnější ovocný oděv v Česku a na Slovensku. Mladí návrháři se mohou hlásit do 3. ročníku soutěže.

Celý článek

Mladý obal představil luxusní krabici od bot, která slouží jako botník

Víceúčelový design studentky Kateřiny Hrubé bodoval v mezinárodní soutěži obalů, jejímž letošním tématem bylo take away. Její praktický box na boty Shoe Cabinet jí vynesl třetí místo.

Celý článek

DESIGN EXPO VENTE: Výstava mladých českých talentů

V neděli 8. června se v rámci Francouzského týdne uskuteční výstava mladých českých designérů. Nebudou mezI nimi chybět Jana Mikešová se značkou MIK, Eva Vontorová a ETHER, Eva Růžičková, DurchDuo nebo Mounow.

Celý článek