dnes je 21.09.2017 a svátek má Matouš

MÓDA

MÓDA a její vliv na nás. Dámské oblečení a pánské oblečení je nedílnou součástí módy. Inspirujte se u nás na webu moda.cz a čerpetjte insparaci ze světových mol, ale i od českých návrhářů. Móda pochopitelně není jen o oblečení, ale také o životním stylu. Co je moderní a jak k módě přistupovat? Vždy tak, aby jste se cítili dobře a příjemně. Móda může šokovat, móda může inspirovat, móda může být Vaším životním stylem. Nejde přeci jen o vlasy a účes, jde o vás jako celek. Vaše vystupování, vaše chování a hlavně o váš styl. 


 

Grace Elizabeth představuje luxus a pohodlí letošní zimy

Dvacetiletá modelka, která je právě na svém vzestupu, prezentuje značku Max Mara v luxusní podzimní a zimní módě.

Celý článek

Osobní vkus a DNA značky najdete ve třetí kolekci Tommy x Gigi

Třetí spolupráce, třetí kolekce a třetí potlesk pro módní kousky Tommy x Gigi podzim 2017. Zamilují si je zejména rockerky.

Celý článek

Nejmódnější šéfredaktorky světa

Pokud byste módní znalce požádali o vyjmenování nejznámějších šéfredaktorů časopisu VOGUE, většina by rychle odpověděla Anna Wintour. Ale existují i další módní experti a redaktoři...

Celý článek

Must Haves vnáší do září pohodu a proužky

Září bývá velmi náročné a to hlavně psychicky. Tak se letos raději předem hoďte do pohody. A stejně tak i své outfity. Proužky vám určitě pomohou.

Celý článek

7 žen s neobvyklým módním stylem!

V rychle se rozvíjejícím módním průmyslu se může zdát, že se vždy někdo zaměřuje na to, co je nové a mladé. My jsme se ale inspirovali ženami všech věkových kategorií. Jsou jedinečné.

Celý článek

Video z podzimní kampaně Marca Jacobse je tu

Inspirujte se hip-hopem podle vzoru Marca Jacobse. Jeho podzimní kampaň je na světě. Otázkou zůstává, zda se vám bude líbit.

Celý článek

Vans a Karl Lagerfeld oznamují spolupráci

Nebude trvat dlouho a módní trh spatří světlo světa spolupráci návrháře Karla Lagerfelda a značky Vans.

Celý článek

Sedmdesátky v podání Topshop slibuje podzimní kampaň značky

Vraťme se o pár desítek let zpět v čase a porozhlédněme se, zda by nám sedmdesátá léta nebo alespoň část z nich, mohla být v módním směru ku prospěchu.

Celý článek

Jak si správně ohrnout džíny

Délka džínsů a výška obuvi jdou ruku v ruce. A ačkoliv se to nemusí zdát, může to občas napáchat pěknou neplechu. Projděme si základní body ohrnování kalhot.

 

 

Celý článek

Simona Krainová módní návrhářkou!

Krásná modelka Simona Krainová (44) nás překvapila svým novým angažmá. Stala se z ní totiž módní návrhářka a navrhla kolekci pro značku Pietro Filipi. Na limitované kolekci X SK pracovala déle než půl roku a musíme říci, že to stálo za to! Kolekce je elegantní, ale rozhodně ne nudná.

Celý článek