dnes je 21.08.2018 a svátek má Johana

MODELING

Modelka Tereza Hudáková: Lidé neví, co práce modelky obnáší

Tereza Hudáková, držitelka korunek Miss léta 2015, Miss Špindl 2017, Miss free1 2015 a Top model of the year 2016, tvář známých kampaní a velmi úspěšná mladá modelka. 

Celý článek

Mýty o práci modelky

I přes to, že dnes můžeme nahlížet do života modelek ze všech úhlů, stereotypy o nich se v našich podvědomích stále drží. Kterým mýtům o modelkách jste uvěřili vy?

Celý článek

OTEVŘENÝ ROZHOVOR S ČESKÝM MODELEM - JIŘÍ ZIMOVČÁK

Jiří Zimovčák (27) je úspěšný český model, který má za sebou mnoho zkušeností z modelingového světa a rozhodně se nebojí o nich mluvit. Je třeba říct, že některé z nich nebyly zrovna ideální, ale přesto se charismatický Jiří nezastavil a pokračoval vstříc svým snům.

Celý článek

Boříme mýtus o modelingu

Že modeling je pro každého a pár hodin pózování je hračka? Možná jen pro ty hodně zkušené, pro laiky může být práce modelky či modela velmi náročná!

Celý článek

Mají sociální sítě ničivý vliv na sféru modelingu?

Jak nás to napadlo? No pokud se začíná brát jako dobrá modelka ta s nejvíce kily, pak je možná něco špatně.

Celý článek

Romana Pavelková: Jsem vděčná, že mě živí to, co je mým koníčkem

Romana Pavelková je modelkou, PR manažerkou, jednatelkou společnosti, ale především maminkou na mateřské. Ve svém nabitém programu si na nás našla chvilku, aby nám odpověděla na pár otázek ze svého života.

Celý článek

Jak probíhá výběr modelek pro světové módní domy?

Vybírání modelek pro světové módní domy do kampaní a na módní přehlídky znamená náročnou práci, která vyžaduje letité zkušenosti a dobré oko. Jak celý takový proces probíhá?

Celý článek

Brooklyn Beckham fotil pro Burberry

Tentokrát však potomek svých slavnějších rodičů nestanul před objektivem fotoaparátu, nýbrž na jeho opačném konci, odkud režíroval vznik nejnovější kampaně pro Burberry.

Celý článek

Vlna kontroverze na téma dětského modelingu

Je normální, aby desetileté holčičky žily svět dospělých? K čemu jsou vlastně soutěže krásy v dětském věku? A je v dnešní době dětský modeling vůbec na místě?

Celý článek

Swipecast: revoluční aplikace módního průmyslu

Nová aplikace Swipecast vytvořená vlastníkem modelingové agentury Silent Models NY Peterem Fitzpatrickem má ambice od základů změnit módní průmysl. Tento "Uber modelingu" totiž klientovi umožňuje najímat modelky přímo.

Celý článek