dnes je 20.10.2020 a svátek má Vendelín

MODELINGOVÁ AGENTURA

Britská modelingová agentura bojuje proti předsudkům

Britská modelingová agentura vyhlásila válku všem předsudkům, které na poli módy panují. Vyhlásila tak boj proti "body fascism". Míří tak na více příležitostí pro modelky a modely s postižením.

Celý článek

Pure Model 2019 má své vítěze

Finále prestižní modelingové soutěže Pure Model 2019 je za námi. Vítězové druhého ročníku získali kontrakt v hodnotě 1 500 000 Kč a velkou naději uchytit se ve světě modelingu.

Celý článek

Čeká světovou módu nárůst nákladů a nedostatek kvalitních modelek?

Módní průmysl trpí nedostatkem modelek a růstem nákladů. Nové hvězdné tváře modelingu jsou však v nedohlednu.

Celý článek

Swipecast: revoluční aplikace módního průmyslu

Nová aplikace Swipecast vytvořená vlastníkem modelingové agentury Silent Models NY Peterem Fitzpatrickem má ambice od základů změnit módní průmysl. Tento "Uber modelingu" totiž klientovi umožňuje najímat modelky přímo.

Celý článek

Castingy prestižní Elite Model Look 2015 se rozjíždí

Elite Model Look je jednou z nejprestižnějších modelignových agentur, která ročně objeví spousty talentů pro svět modelingu. Jejich castingy pro ročník 2015 startují právě teď!

Celý článek

LOOK BELLA 2014: Přijď na casting a staň se profesionální modelkou!

11. ročník prestižní soutěže krásy LOOK BELLA právě startuje! Je určena všem krásným, zajímavým a talentovaným dívkám i chlapcům do 25 let. Tak seberte odvahu a přihlaste se!

Celý článek

Na zlínský festival Skrz prsty zavítala se svým dokumentem o ženské kráse i majitelka modelingové agentury

Na zlínském festivalu Skrz prsty byl představen nový dokument o ideálu ženské krásy současného století ID 21, který byl natočený během rekordních 14-ti dnů

Celý článek