dnes je 28.05.2018 a svátek má Vilém

MODELKA

Modelka Tereza Hudáková: Lidé neví, co práce modelky obnáší

Tereza Hudáková, držitelka korunek Miss léta 2015, Miss Špindl 2017, Miss free1 2015 a Top model of the year 2016, tvář známých kampaní a velmi úspěšná mladá modelka. 

Celý článek

Mýty o práci modelky

I přes to, že dnes můžeme nahlížet do života modelek ze všech úhlů, stereotypy o nich se v našich podvědomích stále drží. Kterým mýtům o modelkách jste uvěřili vy?

Celý článek

JAKE GYLLENHAAL JE NOVOU TVÁŘÍ PARFÉMU ETERNITY BY CALVIN KLEIN

Značka Calvin Klein je vyhledávaná nejen kvůli oblečení a spodnímu prádlu ale také pro parfémy. Populární vůně Eternity má za sebou letitou historii různých kampaní a nyní společnost CK přichází s další. 

Celý článek

Jak se obléká Rosie Huntington-Whiteley

Topmodelka pro značky jako Victoria's Secret, Burberry a partnerka Marks&Spencer, Rosie Huntingotn-Whiteley se může chlubit inspirativním osobním stylem.

Celý článek

Topmodelka Fei Fen Sun pózovala s majestátními zvířaty

Čínská kráska se převlékla do kůže divokých zvířat, alespoň pomyslně a vedle divoké zvěře ze Safari se opravdu postavila.

Celý článek

20 faktů o legendární modelce - TYRA BANKS

Tyra Banks je považována za jednu z nejúspěšnějších modelek světa, ale ne každý ví, že také ovládla skoro každý aspekt showbyznysu jako podnikatelka, herečka, autorka a producentka. Nyní je v byznysu již přes 20 let, proto se může zdát, že o krásné modelce víme vše, ale opak je pravdou! 

Celý článek

11 věcí, které potřebujete vědět o Ashley Graham!

Ashley Graham (29) se díky svým plus size křivkám a sebevědomým vystupováním stala celosvětovou ikonou. Není se tedy čemu divit, že inspiruje nejen ženy, ale i muže po celém světě. Připravili jsme si pro vás 11 zajímavých informací, které jste možná o Ashley nevěděli. 

Celý článek

Rozhovor s Veronikou Kašákovou o modelingu i její nadaci

Okamžiky strávené s Veronikou Kašákovou a povídáním o jejím dětství, nadaci i o aktuální modelingové spolupráci nás obohatily…

Celý článek

Jak se budí princezny po francouzsku?

Princezna snící na lůžku o krásném princi, který ji přijde vysvobodit? To patří minulosti!

Celý článek

Jak cvičí a jakou dietu drží Bella Hadid

Bella Hadid se veřejně vyjádřila k tomu, jak cvičí, jaké diety drží a jak se jí podařilo zhubnout. 

Celý článek