dnes je 20.04.2019 a svátek má Marcela

MÓDNÍ KOLEKCE

Modelka Bella Hadid v oslnivé kampani Kith X Versace

Modelka Bella Hadid se stala novou tváří kampaně Kith x Versace. Z kolaborace sportovní značky a luxusního módního domu vznikla moderní a dynamická kolekce, která své místo v nynějších šatnících určitě nalezne.

Celý článek

Barevná paleta vyzdvihla kolekci Salvatore Ferragamo Pre-Fall 2019

Nová Pre-Fall 2019 kolekce módního domu Salvatore Ferragamo byla plná měkkých konstrukcí a elegantních střihů. Inspirací pro barevnou paletu se staly obrazy italského malíře Bronzina.

Celý článek

Victoria Beckham oslavila 10. výročí od založení vlastní značky

Victoria Beckham představila svou kolekci Jaro/Léto 2019 a oslavila 10. výročí od založení vlastní značky.

Celý článek

Co přinesla přehlídka Natali Ruden a její Asia kolekce?

Přehlídka jako módní show plná známých tváří, luxusních modelů a dokonalých momentů. To je Natali Ruden a její představení nové exotické kolekce.

Celý článek

Harry Styles, Gucci a zvěř v hlavní roli - přichází nejnovější kampaň Cruise 2019

Krmí, usmívá se, překypuje roztomilostí a elegancí. To je Harry Styles a jeho představení nové pánské kolekce pro jednu z nejznámějších módních značek této doby.

Celý článek

MINT: Prague Fashion Market oslaví sedmé výročí

V multifunkčních prostorech Kampus Hybernská se můžete od 8. do 10. prosince setkat s místními i zahraničními designéry, ochutnávat delikatesy a vyzkoušet si svoje tvůrčí schopnosti.    

Celý článek

Jaro Made in Italy

Vpustili byste si do svého šatníku jaro, tak jak si ho představuje Just Cavalli? Jednoduše bezstarostné, italské a především mladistvé.

Celý článek

Timelapse by PRADA a Willy Vanderperre

Kreativní spolupráce značky PRADA a Willyho Vanderperra do detailu zkoumá technické počátky značky, ale i budoucí vývoj módy.

Celý článek

Outfity po francouzsku? Přinášíme skvělé nákupní tipy na podzim

Kousky, které vám ukážeme, se o dojem nedbalé francouzsky postarají sami o sobě. Zakládají si na dvou důležitých aspektech - kvalita a nadčasovost. A ty se vyplatí pokaždé.  

Celý článek

Prvotní náčrty zahraničních návrhářů aneb Kde to všechno začíná

Tvůrčí proces každého umělce ovlivňuje mnoho věcí. Jinak tomu není ani u módních návrhářů. Nahlédněme pod pokličku, resp. pod tužku několika z nich…

Celý článek