dnes je 22.02.2018 a svátek má Petr

MÓDNÍ NÁVRHÁŘI

Seznam módních návrhářu zde.

Originální látky z Vysočiny

Malá tkalcovna v městečku Vojnův Městec na Vysočině vyrábí látky už od roku 1905. Na konci roku 2015 jí hrozilo zavření, ale naštěstí se jí ujala firma Marlen a výrobu se podařilo zachránit.

Celý článek

Bílá podle Zdeňky Imreczeové

V monochromatické tvorbě Zdeňky Imreczeové letos v létě vládne barva čistá jako nepopsaný list. IMRECZEOVA rozehrává part pro bílou královnu.

Celý článek

PRADA 365,: Parallels

Jessica Chastain představuje nový styl vyprávění, zcela novou vizuální identitu reklamní kampaně ke kolekci PRADA Pre-Fall 2017.

Celý článek

Jak se povedla nová kolekce A/W 2017-18 Jitka Klett? Je to Poezie

Nová kolekce Jitka Klett Podzim/Zima 2017-18 si hraje s módními styly a jemnými dotyky romantiky vyzývá k dobývání.

Celý článek

Klára Nademlýnská Jaro/Léto 2017

Svou zbrusu novou kolekci Jaro/Léto 2017 nám představila jedna z našich nejlepších módních návrhářek Klára Nademlýnská.

Celý článek

Petra Pilařová Fashion ve SmetanaQ

Módní návrhářku jsme navštívili ve zcela nových prostorech historické budovy, která se již brzy stane Mekkou pro módní nadšence z Prahy i blízkého okolí.

Celý článek

Synonymem krásy je? Elegance!

Proto také takto jednoduše a výstižně organizátoři pojmenovali blížící se ostře sledovanou výstavu nejnovějších módních trendů.

Celý článek

Michael Kováčik představuje pánskou a dámskou kolekci Podzim/Zima 2016

Slovenský módní návrhář představuje novou dámskou a pánskou kolekci na sezónu Podzim/Zima 2016-2017, která překvapí neotřelými a velmi elegantními střihy.

Celý článek

Připravte se na restart vašeho osobního stylu

Máte už plné zuby nudné šedi, jaká se skrývá v téměř každém módním butiku každého nákupního centra? Připravte se na restart vašeho osobního stylu plného neotřelé originality.

Celý článek

WRN Jan Černý

Honza Černý je mladý progresivní designér, který se čím dál více dostává do povědomí české módní scény. Letos jsme jeho novou kolekci Sherwood viděli na přehlídce We Are Next (WRN), kterou pořádali studenti UMPRUM spolu s hosty z Royal Academy in Antwerp a Móda.cz byla u toho!
Celý článek