dnes je 23.05.2022 a svátek má Vladimír

MÓDNÍ ZNAČKY

Německé módní značky, které možná ještě neznáte

Německo - rodná země jednoho z nejúžasnějších návrhářů naší historie Karla Lagerfelda, domovská země značky Hugo Boss a kolébka Adidas či Puma. Znáte ale i další skvosty německého návrhářství? 

Celý článek

Louis Vuitton je stále nejoblíbenější módní značkou

Mnohé z vás asi nepřekvapí, že francouzská módní značka Louis Vuitton je stále nejoblíbenější ze všech značek. Jaká jsou čísla, další oblíbené značky nebo které celebrity určují trendy?

Celý článek

Festka a CHATTY představili kolekci triček a mikin nejen pro cyklisty

Cyklistika a móda. Český výrobce prémiových kol Festka se spojil s přední českou módní značkou CHATTY a představili tak limitovanou kolekci v podobě triček a mikin nejen pro vášnivé cyklisty. Vskutku nevšední, ale zajímavá kombinace.

Celý článek

Victoria’s Secret expanduje do Izraele, doufá tak v oživení značky

Za vstupem na izraelský trh si značka Victoria’s Secret slibuje oživení prodejů. Partnerství se společností Delta Galil přinese na konci roku 2021 franšízové obchody.

Celý článek

Kde se bere vzrůstající oblíbenost nákupů v prémiových outletech?

Nakupování oblečení je pro mnoho lidí relaxací, pro jiné formou zábavy, pro další nezbytnou nutností. Tak či onak je to věc, která pořádně leze do peněz – zvláště pak v případě, kdy se chcete blýsknout známou značkou.

Celý článek

Které modelky a módní značky vládly Instagramu v roce 2017?

Minulou středu vydala společnost Instagram zprávu a zhodnocení roku 2017, kde uvedla nejoblíbenější trendy a účty tohoto roku.

Celý článek

Světové značky cílí na mladé

Cílit na mladou skupinu lidí je pro světové značky racionálně tím nejlepším, co si mohou zvolit. Začínají s personalizací svých produktů, pokračují používáním sociálních sítí a končí u obsazování mladých celebrit do svých kampaní. 

Celý článek

Neokoukané značky oblečení, které si říkají o vaši pozornost

Jsou značky jako Pepe Jeans, Calvin Klein, Dsquared2 nebo Armani, které moc dobře znáte. A v jejich stínu existují takové, jejichž oblečení a doplňky je stejně dobré, možná zajímavější a rozhodně méně okoukané! 

Celý článek

H&M Conscious Exclusive 2016

Žhavé novinky ze světa H&M! Již brzy spatří světlo světa módní kolekce budoucnosti inspirovaná historickým uměním.

Celý článek

Gigi Hadid tváří mezinárodní kampaně TOPSHOP

Britská značka Topshop prezentuje Gigi hadid jako tvář mezinárodní kampaně pro kolekci Podzim/Zima 2015.

Celý článek