dnes je 19.08.2022 a svátek má Ludvík

MÓDNÍ ZNAČKY A NÁVRHÁŘI

Kolekce Max Mara Pre-fall 2020 inspirovaná průkopnicí rocku Debbie Harry

Debbie Harry, zpěvačka, která změnila americký rock, se stala inspirací pro novou kolekci Max Mara pre-fall. Inspiroval se jí návrhář a kreativní ředitel značky Ian Griffith.

Celý článek

Severský styl se zmocnil Pre-fall kolekce Carven

Carven přišla s nečekanými kombinacemi materiálů, barev i střihů. Ohrnula kalhoty, z bot nechala koukat ponožky a neobvyklým nebyla ani zelená společně s fialovou a oranžovou.  

Celý článek

Hvězdně obsazená vánoční kampaň Burberry 2015

Pro navození dokonalé vánoční nálady, zde nemůže chybět ani hvězdné obsazení samotnými herci debutového snímku počínaje a osobnostmi módního průmyslu konče.

Celý článek

Jarní kolekce Valentino 2016 vítá módní rozmary ve všech svých podobách

Valentino přišel s western stylem, trendem drsné kůže, minimalistických šatů a romantiky nakonec potěšil svými načechranými róbami. 

Celý článek

Jarní kolekce Nina Ricci 2016 v provokativní kůži

Značka Nina Ricci nás ve své jarní kolekci uvedla do světa z kůže. Do světa provokace, ženskosti, lidských smyslů a nahoty. 

Celý článek

Jarní kolekce Fendi 2016 je svěží a značka rozhodně směřuje dopředu

Korálové tóny propletené tmavě modrou a přírodní khaki - nečekaná kombinace ale velmi dobrý výsledek. Fendi se předvedl!

Celý článek

Rousteing se s jarní kolekcí Balmain 2016 odvážil jít do nahých tónů

Rousteingovi se nová kolekce Balmain nadmíru vydařila. Velkolepost podal divákům v podobě nahých tónů, zvýrazněného pasu a dívčích volánků.

Celý článek

Jarní kolekce Etro, která vám vezme dech a dlouho nevrátí zpět

Po prohlédnutí kolekce Etro pro Jaro/Léto 2016 jsme chvíli museli nacvičovat hluboký nádech a výdech. A pasujeme ji tímto na nejúchvatnější kolekci Milan Fashion Week 2015!

Celý článek

Jarní kolekce Alberta Ferretti 2016 uchvácena přírodou

Alberta Ferretti nás velmi příjemně překvapila. Její jarní kolekce je silně inspirována kultem přírody a některé modelky byste rázem zaměnili za bohyně pouště, větru nebo písečných dun.

Celý článek

Burberry se na jaře 2016 představuje bezostyšně

Je nám z toho trochu smutno, ale říci to musíme. Christopher Bailey se s jarní kolekcí Burberry 2016 moc nevytáhl. A snad jakoby to věděl a chtěl to zachránit průhlednými látkami.

Celý článek