dnes je 27.11.2022 a svátek má Xenie

MODRÁ

Jaké jsou letošní trendy Vánoc?

Vánoční dekorace, ozdoby a krásná atmosféra. I když letošní Vánoce budou jiné, než jsme všichni zvyklí, tak přichází krásné období plné radosti, prvního sněhu a dobrého jídla. Jaké letošní barvy zvítězily a co si nesmíte nechat ujít?

Celý článek

Odstíny modré na šatech - trend léta 2017

Jasně, že kytičky se budou taky nosit. Ale o něco méně jak loni. Protože letos se kormidla zmocňují odstíny modré! A zamíří s vámi k lesním potůčkům, horským vodopádům, slaným jezerům i k moři.

Celý článek

OBRAZEM: Na vlně bledě modré

Světle modré džíny, lodičky, baby blue lak na nehty, modrá obloha i květiny. Teď na jaře platí možná víc než kdy jindy, že modrá je dobrá. 

Celý článek

Altuzarra vsadil v Resortu 2017 na kombinaci červené a modré

Spojení dvou základních barev, od kterého značky raději ustupují, protože ne vždy jeho použití přinese ovace. Altuzarra ho vytahuje zpět do centra dění. 

Celý článek

Escada ve svém Resortu 2017 rozpoutala tyrkysovou vlnu

Tyrkysová ovšem nebyla jediným vydařeným odstínem z aktuální kolekce. Oslnily nás také pruhy v odstínech modré, minimalistické bílé modely a kožené kalhoty. 

Celý článek

Jenny Packham pátrá v Pre-fall kolekci 2016 po vlastních hranicích

Studené odlesky, vděčný třpyt, jemné řasení a splývavé linie. Jenny Packham vzala své typické šaty a jemnými úpravami experimentovala s vlastními hranicemi komerční tvorby. 

Celý článek

Stylová dětská kolekce s.Oliver S/S 2015

S.Oliver představil dětskou kolekci Jaro/Léto 2015 inspirovanou ulicemi New Yorku, městským životem v Asii i slunnými plážemi v duhové paletě jemných barev a neonů.

Celý článek

Fashion MUST HAVES: Prosinec - proč ho nezkusit v pastelech?

Podle obrázkových knížek do 24. všechno zamrzne a budou poletovat bílé vločky. A kdyby ne - zkusme se do zelenkavé, bílé a bledě modré obléci. 

Celý článek

Dyzajn market Dyzajn nejen pro námořníky

Dyzajn market, prodejní výstava autorské tvorby českých návrhářů a designérů, dostává nový nádech díky svému podtitulu festival! A již nyní se můžete těšit na jedinečnou limitovanou kolekci!

Celý článek

Na jaře frčí kanárkově žlutá, blankytně modrá, pomerančová a další!

Nevíte jestli v obchodě máte sáhnout po halence raději v klasické letní bílé, nebo zaexperimentovat a zkusit elektrizující oranžovou či oceánově modrou? Letos můžete! Protože tyhle barvy na jaře a v létě 2014 letí!

Celý článek