dnes je 06.03.2021 a svátek má Miroslav

MONIKA LEOVÁ

Barevná akce plná stylu a zábavy INSTAX

Barevný dress code na každém kroku, zábava v podobě tvoření fotoalba, skvělá společnost, nápaditá výzdoba, tak v takové parádě proběhl křest nového Instax Mini 11, který z vás udělá selfie královnu! Vyzkoušet si ho na vlastní kůži, přišel Ben Cristovao či Sharlota.

Celý článek
Míša Nosková

Které celebritě to nejvíce slušelo na premiéře filmu Ad Astra?

Velkolepou premiéru nového filmu Ad Astra s Bradem Pittem v hlavní roli si v pražském kině IMAX nenechala ujít celá řada českých celebrit.

Celý článek

Vyhrajte s námi vstupenky na jedinečnou módní přehlídku Chanelka, která proběhne 27. září 2019

Už samotný název napovídá, co nás na přehlídce bude čekat: Elegance, šarm a styl. Nebudou chybět známé osobnosti a večerem nás provede blogerka Lucie van Koten.

Celý článek

Trendy ve svatebních účesech nehledejte

Léto je vždy spojeno se svatebním boomem. Ani letos tomu není jinak. Jeden ze svých největších dnů v životě už má za sebou letos i spousta známých tváří. A proto nás zajímalo, zda jsou ve svatebních účesech nějaké žhavé trendy a jak by vůbec přípravy na svatební den měly vypadat. Odpovědi jsme hledali u kadeřníka Honzy Kořínka.

Celý článek

Jakub Voráček pozval členy eReS týmu k vodě

Na grilování špekáčků pozval hokejista Jakub Voráček společně se svojí sestrou Petrou Klausovou členy eReSČR týmu. Všichni si také mohli vychutnat akustické vystoupení zpěvačky Elis a písničkářky Mirky Miškechové.

Celý článek

Nová jarní kolekce kabelek ELEGA by Dana M.

S nadšením přijala naše redakce magazínu moda.cz pozvání na představení již desáté kolekce kabelek značky ELEGA by Dana M. pro jaro a léto pod názvem EUPHORIA, které se konalo 24. 3. 2017 v centru Prahy v salonku hotelu President. 

Celý článek

Stylový večer s Dagmar Gabulovou

Včerejší křest nové knihy Styl by Dagmar se nesl v duchu hned dvou oslav. Křtila se krásná kniha STYL, která čtenářkám poskytne návod, jak najít svůj vlastní styl, jak získat sebevědomí i jak objevit svoji jedinečnost. Oslavovali se také narozeniny Dagmar Gabulové, která přichází s touto jedinečnou módní publikací pro ženy.

Celý článek

Luděk Slanař oblékl modelky do kožíšku

Známé české modelky se zachumlaly do kožíšků. Ty předvedly v rámci inspirativní módní přehlídky Luďka Slanaře v pražském Jalta Boutique Hotelu.

Celý článek
Aneta Vignerová, Monika Leová

Vignerová a Leová podpořily charitativní sbírku bot

Máte doma boty, které již nenosíte a zdá se vám škoda je vyhodit do popelnice? Dejte jim druhou šanci a prostřednictvím charitativního projektu Shoes4Life je darujte lidem z rozvojových zemí. 

Celý článek

V novém Cloud 9 skybar & lounge se rázem ocitnete jako v nebi

Cloud 9 skybar & lounge slavnostně otevřel své nové luxusní prostory a to stylovou Nebeskou party, na které jsme nemohli chybět!

Celý článek