dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

M&S

Marks & Spencer, ve zkratce M&S, je anglická maloobchodní globální módní značka a oděvní firma, sídlící v Londýně ve Velké Británii. Mimo oblečení se také zaměřuje na prodej potravin a domácích doplňků. Společnost má přes 700 prodejen ve Spojeném království a přes 300 prodejen ve více než 40 zemích světa. Obrat v roce 2009 činil 9 062 milionů liber.

MARKS & SPENCER PODPOŘIL ONKOLOGICKÁ CENTRA VELIKONOČNÍM SORTIMENTEM

Vzhledem k současné nelehké situaci, která je náročná zejména pro nemocné a zdravotníky, se společnost Marks & Spencer rozhodla darovat významným českým onkologickým centrům velikonoční sortiment potravin.

Celý článek

Pavlína Němcová pro Marks & Spencer

Marks & Spencer nabídne kolekci inspirovanou stylem modelky Pavlíny Němcové.

Celý článek

Velikonoce u Marks & Spencer

V prodejnách Marks & Spencer si již nyní můžete pořídit velikonoční sladkosti. Vypadají dokonale jako dárek i jen tak na chuť.

Celý článek

Jarní a letní kolekce Marks&Spencer

Marks&Spencer představuje svou novou jarní a letní kolekci. Jsou v ní barvy i usedlejší kousky - které z nich si vyberete vy?

Celý článek

Trendy podzim ve stylových kabátech z kolekce Marks & Spencer F/W 2014

Kabát je základ podzimně-zimního šatníku. V nové kolekci Marks & Spencer najdete dokonalou kombinaci praktičnosti a trendovosti. Každá z vás v ní objeví svůj ikonický kousek.

Celý článek

Trendy dámské kolekce F/W 2014

Objevte nové trendy z nové kolekce Marks & Spencer pro Podzim/Zimu 2014. Klasika dostává na podzim novou podobu, snoubí maximální ženskost, praktičnost a světové trendy.

Celý článek

Nová kolekce spodního prádla pro sezónu F/W oslavuje ryzí ženskost a sofistikovanou svůdnost

Marks & Spencer představil zimní kolekci svůdného spodního prádla. Přináší vám krásné propracované kousky, ale i praktické hladké tvarovací prádlo pro perfektní figuru v jakýchkoliv šatech.

Celý článek

Hravá kolekce pro děti na sezónu F/W 2014 je tu!

Do nového školního roku by měla naše dítka vykročit, jak jinak, než v novém outfitu. Proto neváhejte a nadělte dětem v září pár hezkých kousků.

Celý článek

Každodenní šarm do práce i do města

Šaty jsou velice ženské a chic. Je to pohodlný kus oblečení, který se skvěle hodí i do práce. Proto byste neměla váhat a sáhnout po lehkých elegantních šatech.

Celý článek

Marks & Spencer představuje pánskou kolekci podzim/zima 2014

Nová kolekce přinese celou škálu obleků ideálních pro každou příležitost. Můžete se těšit na smělé střihy plné zajímavých detailů, které vám skvěle padnou.

Celý článek