dnes je 25.01.2021 a svátek má Miloš

ŇADRA

Říjen je symbolem boje proti rakovině prsu. Věnujte svým ňadrům každý měsíc dostatečnou pozornost!

Párový orgán, který nás dokáže pořádně potrápit. Jen málokterá žena je s ním spokojená. Plní především funkci kojení, ale má i velmi důležitou estetickou a sexuální funkci.

Celý článek

Pevná, pružná, plná, jednoduše krásná prsa bez plastiky a prášků

Každou z nás to jednou potká, ten pocit, že už naše prsa nejsou taková jako dřív. Proto bychom jim měly věnovat určitou péči již teď.

Celý článek

Nikdy nesportuje bez podprsenky!

Sport formuje nejen naše tělo, nýbrž i ducha. Během sportování se vyplavují endorfiny, které mají blahodárný vliv mimo jiné na naši psychiku. Mimo to však nesmíme zapomínat na naše fyzické vytížení a na vliv sportu, který nemusí být vždy nutně dobrý, na ostatní části našeho těla. Vědci vyzkoumali fakt, který možná není tolik překvapivý, přesto však ho mnoho sportujících žen nebere vůbec v potaz, sportování bez podprsenky ničí naše poprsí.

Celý článek

Krása z přírody – zkrášlete se přírodními prostředky

Krása a touha po dokonalosti, to je to, čím se v dnešní době zaobírá snad každá žena. A aby také ne, když na nás ze všech stran útočí dokonalé modelky bez jediné vady na kráse. Některé z nás pak může napadnout, zda se nesvěří do rukou plastické chirurgie a tam, kde příroda zameškala, pomůže skalpel. Ty chytřejší z nás, ale dají přírodě ještě druhou šanci!

Celý článek

NN – ADD BUST aneb Nádherná Ňadra!

Každá žena chce být krásná a atraktivní! Současná společnost nám však diktuje, jak má dokonalé ženské tělo vypadat! A tak, pokud chceme držet krok, musíme o sebe a své tělo daleko více pečovat, než to bývalo zvykem dříve. Málokterá žena je se svým tělem opravdu 100 % spokojená, což souvisí se vznikem špatné nálady či s podceňováním se. Řada žen má především výhrady k velikosti a pevnosti svého poprsí. Bez ohledu na věk touží mít poprsí neustále plné a pevné!

Celý článek