dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

NÁHRDELNÍK

Fashion must have: V září zazáříte s doplňky od českých značek a návrhářů

A samozřejmě nejenom od nich! Takový stylový pásek, kožená kabelka či ledvinka, originální náhrdelník nebo nadčasový svetřík unosíte nejenom tento měsíc nebo tuto sezónu. Poslouží vám totiž i na podzim, v zimě během jara či léta. A to už stojí za zvážení!

Celý článek

Nová kolekce Haute Bijouterie od Hermés

Náramky a náhrdelníky zhotovené jen z toho nejryzejšího zlata a stříbra zdobeného diamanty, to je nejnovější kolekce šperků opírající se o tradice módního domu Hermés.

Celý článek

Fashion MUST HAVES: Leden jsme zahalili do hnědé i béžové

Za okny padal sníh a na stole plápolala svíčka- rozhodli jsme se tedy zabalit leden do hřejivého kabátku z hnědé, béžové i tělové. 

Celý článek

Perlový náhrdelník je skvostem mezi šperky, ale jak ho správně nosit?

Perlový náhrdelník je skutečným skvostem mezi šperky a letos na podzim by ve vaší šperkovnici rozhodně neměl chybět.

Celý článek

Hit letošní sezóny - pořiďte si výrazné náhrdelníky, náramky i náušnice

Výrazná bižuterie ovládla svět již před rokem. Tento rok si vás ale získá znovu a bude ještě modernější než dřív! Oblíbíte si výrazné náhrdelníky tvořené několika řadami korálků nebo zlatý či stříbrný kov kombinovaný s neonovými odstíny.

Celý článek

Aktuální limitovaná kolekce Kate Hudson pro Lindex

Obchodní řetězec Lindex je znám pro svou spolupráci s významnými osobnostmi. Mezi těmi, které již pro Lindex tvořili své kolekce, byl nedávno třeba Missoni, letošní jaro ale kolekcím vládne Kate Hudson

Celý článek

Trendy náramky na ruku s diamanty, aneb šperky pro náročné ženy

Diamant, oslnivý a zářivý drahokam...co něm však víme...?

Celý článek

Zahalte se do třpytivého kabátku módních šperků pro tuto zimu

Stejně tak, jako mužskou přirozeností je bojovat, soupeřit a prokazovat svou sílu a „nadvládu“, v ženské jemnější přirozenosti se skrývá mimo jiné tendence zdobit se za účelem líbit se. A co jiného nám ke zkrášlení poslouží lépe než vkusný, zajímavý a elegantní šperk?

Celý článek

Šperkem proti rakovině

Děláte rádi dobré skutky a charitativní akce vám nejsou cizí? Rádi přispíváte na různá dobročinná sdružení, na oběti živelných katastrof, na děti s AIDS a na další spoustu podobných aktivit, které se snaží probudit v ostatních lidech účast a pochopení pro bolest druhých? Tak to by vás možná mohla zajímat i akce, do které se zapojila britská firma Wallis, která se zabývá výrobou šperků.

Celý článek