dnes je 20.10.2021 a svátek má Vendelín

NÁHRDELNÍKY

Perlové týdny Halada jsou zpět a s nimi stovky překrásných perlových šperků

Největší a nejkrásnější přehlídka perlových šperků putuje napříč Českou republikou a Slovenskem, finále bude mít opět v Praze, tentokrát v klenotnictví HALADA Na Příkopě.

Celý článek

Čtyři způsoby, jak omámit svou milou na Štědrý večer

Nemáte ještě úplně jasno, co své něžnější polovičce pořídit na Vánoce? Váháte mezi tím, co by si sama přála a mezi překvapením, které by ji vyrazilo dech? My se přikláníme k druhé variantě a přinášíme pár tipů, pro které sice musíte sáhnout hlouběji do kapsy, zato výsledek máte jistojistý.

Celý článek

Doplňky, které vám nesmí chybět v novém roce

Někdy za minulostí není potřeba udělat tlustou čáru. V roce 2019 totiž v módním světě zazářila spousta věcí, které budete potřebovat i v novém roce. Řeč bude o doplňcích. Vybrali jsme pro vás ty, které i letos budou na výsluní.

Celý článek
Swarovski

Šperky s krystaly Swarovski snoubí originalitu s luxusem

V současné době se v oblasti šperků do popředí prodírá rakouská značka Swarovski, která se zabývá výrobou broušeného skla. Není proto divu, že šperkaři krom drahých kamenů sahají právě po krystalech této značky. Vyznačují se čistotou, originalitou, luxusem a ojedinělostí.

Celý článek

I bižuterie se dá vrstvit - Móda.cz poradí jak na to pomocí 10 tipů

Je nespočet způsobů, jak dávat dohromady šperky a dosáhnout vždy úchvatného výsledku. My vám dnes pár tipů předáme, a příště už navrstvit bižuterii zvládnete sama!

Celý článek

Krajka se dostává do popředí i na módních doplňcích

Krajkové vsadky i celokrajkové modely ovládly přehlídková mola. Krajka se dostává i na kabelky, boty a jiné doplňky. Je symbolem elegance, luxusu a ženskosti. 

Celý článek

Cartier Amulette vyslyší vaše i ta nejtajnější přání

Můj kámen, můj prsten, můj náhrdelník. Můj osobní talisman v magických odstínech zelené, růžové, červené, modré či černé. Co doopravdy chci? Cartier.

Celý článek

Jaký vánoční dárek je pro ženu tím pravým? Perly!

Pánové, už víte, čím letos pod stromečkem oslníte svou ženu, partnerku, dceru, maminku či babičku? Máme pro vás tip na dárek, se kterým se nikdy nespletete!

Celý článek

Poznejte novou kolekci šperků Tiffany T

Seznamte se tváří v tvář s novou energickou kolekcí šperků Tiffany T, která je skvělou vizitkou nové kreativní ředitelky Francescy Amfitheatrof.

Celý článek

Nekroťte svou originalitu – šperkujte!

Jestliže si s módou rozumíte a chcete být originální, neměla by vám chybět bižuterie. Je to doplněk, který dokáže zcela změnit ráz oblečení.

Celý článek