dnes je 09.12.2022 a svátek má Vratislav

NÁMOŘNICKÝ LOOK

Námořnická móda se bude nosit i letošní léto

Tmavě modrá, bílá, červená. Pruhy, puntíky a pohoda. O tom je tolik populární námořnický styl. Pokud máte doma takové kousky ještě z loňska, radujte se. Ale klidně si přikupte i nějaké nové...

Celý článek

Tommy Hilfiger nepřekvapil - Pre-fall přišel v barvách Ameriky

Červená. Bílá. Tmavě modrá. Proužky. Bundičky amerických fotbalistů a námořnické kabáty. Tommy HIlfiger představil očekávanou kolekci. 

Celý článek

Minimalismus s prvky námořnického stylu v kolekci Sportmax S/S 2016

U značky Sportmax už asi nikoho nepřekvapí rafinovaný minimalismus. Tentokrát ho její tvůrci ale spojili ještě s prvky, za které by se nemusel stydět ani pravý námořník. Šaty jako pro mořskou pannu tedy střídá našitá síťovina.

Celý článek

Ralph Lauren se svou jarní kolekcí 2016 pluje s námořníky na jedné lodi

Jarní kolekce v duchu námořnického stylu nám učarovala. Není příliš komplikovaná, zato má náboj. A ještě aby ne! Pochází z prostředí tvrdých a odolných mužů, co žijí na moři.

Celý článek

Pepe Jeans London odhaluje nové dětské kolekce S/S 2015

Pepe Jeans London Junior & Kids odhaluje nové přírůstky! Do sezony Jaro/Léto 2015 vstupuje s novými tématickými kolekcemi.

Celý článek

Námořnický styl i městský chic pro každého muže od Michael Bastiana pro GANT

Návrhářská kolekce GANT by Michael Bastian je plná jedinečných kousků, které lze vzájemně kombinovat, nebo nosit jednotlivě a stále budete vypadat, že stylu rozumíte!

Celý článek