dnes je 09.12.2022 a svátek má Vratislav

NÁMOŘNICKÝ STYL

Šetřete vodu v námořnickém tričku Vodáci od Bohempia

Česká značka Bohempia přichází s novou limitovanou kolekcí triček s názvem Vodáci, která vznikla proto, abychom se zamysleli nad spotřebou vody v našich domácnostech, ale především v našich šatnících.

Celý článek

Podzimní kolekce Ralpha Laurena na pomezí námořníků a městských elegánů

Nejdříve urostlý námořník, pak moderní městský muž a na závěr elegán toho nejvyššího kalibru s motýlkem - průřez podzimní kampaní Ralph Lauren 2018.

Celý článek

V Resortu Max Mara 2018 zavelela kapitánka

Tématika námořnictví, tmavě modrá barva střídající se s bílou, tradiční čepičky a lana okolo pasu hovořily jasně. Resort Max Mara 2018 patří na moře.

Celý článek

Tommy Hilfiger to s jarní kolekcí pořádně rozpálil!

Možná by bohatě stačilo, kdybychom vám řekli, že uvedl 37 modelů, přehlídku zahajovala Gigi Hadid a Tommy Hilfiger byl stejně skvělý jako normálně krát dvě. (Nebo krát dvacet...) Stačilo to, nebo chcete vědět víc?

Celý článek

Tommy Hilfiger si vzal do kampaně Gigi Hadid

Tradiční barevná kompozice, obvyklé rekvizity, k tomu Gigi a Francisco Lachowski. Podzimní kampaň Tommy Hilfiger naprosto kopíruje jeho filosofii. 

Celý článek

Alberta Ferretti to vzala v Resort kolekci 2017 punkově

Život v maríně, saténové sukně a zvonové nohavice byly v popředí celé kolekci. Punk hrál jen roli takového koření, které dodávalo šmrnc. 

Celý článek

Námořnická móda se bude nosit i letošní léto

Tmavě modrá, bílá, červená. Pruhy, puntíky a pohoda. O tom je tolik populární námořnický styl. Pokud máte doma takové kousky ještě z loňska, radujte se. Ale klidně si přikupte i nějaké nové...

Celý článek