dnes je 08.05.2021

NEOBVYKLÉ SVATEBNÍ ŠATY

Vera Wang

Královna svatebních šatů Vera Wang představila novou kolekci na jaro 2019

Bíle svatební šaty jsou sice klasika, ale v nové kolekci Very Wang je rozhodně nečekejte. Jaro 2019 bude plné barev i na svatbě.

Celý článek

Vera Wang oslní každou nevěstu novou kolekcí pro jaro/léto 2018

Populární módní značka Vera Vang přichází se svatební kolekcí pro jaro/léto 2018. Pokud znáte historii této značky, tak jistě víte, že vás čeká absolutně famózní podívaná. Více v článku. 

Celý článek
těhotenské šaty

Jak naplánovat svatbu během těhotenství?

Přítel vás požádal o roku a vy jste zjistila, že jste těhotná? Nebo vás naopak požádal o ruku právě proto, že jste těhotná?

Celý článek

Zuhair Murad se se svou svatební kampaní 2016 nebojí jít až na hranu

Značka Zuhair Murad se pustila se svou podzimní kampaní 2016 ke svatebním šatům do hodně mělkých vod. Daleko za hranici tradičních hodnot a konvence. 

Celý článek

Uvědomělá svatební kolekce Max Mara pro podzim 2015

Italská značka Max Mara odprezentovala svou aktuální svatební kolekci pro nadcházející období. Hlavního slova se ujala střídmost a uvědomělost. 

Celý článek

Světoví návrháři navrhli, jak by mohly vypadat svatební šaty Lady Gaga

Alexander Wang, Donna Karan nebo Karl Lagerfeld, ale nejenom tito tři - mnohem více světových návrhářů navrhlo svatební šaty pro Lady Gaga.

Celý článek

Nekonvenční pojetí svatebních šatů i doplňků

Tradice ano, ale přesto chcete vlastní svatbu trochu odlišit? Přinášíme vám nápady, jak svou svatbu pojmout osobitě a nezapomenutelně! 

Celý článek

Zajímavé alternativy svatebních šatů pro sezonu S/S 2015

Hledáte-li takové svatební šaty, které budete moci i nadále běžně nosit, tak nejjednodušší alternativou je poohlédnout se po róbách z kolekcí ready-to-wear.

Celý článek

Tak trochu jiné svatební šaty z podzimní kolekce 2015 Very Wang

Kolekce svatebních šatů z dílny Very Wang pro podzim 2015 je pojatá tak trochu ležérně. Místo lodiček obuly modelky kotníkové holinky a účesy jsou nedbalé. Svatební konvence tady dostává úplně jiný rozměr!  

Celý článek

BHLDN kolekce svatebních šatů, která vás nadchne!

Ponořte se s námi do pohádkových krajek, nejkvalitnějších materiálů a propracovaných detailů na svatebních šatech značky BHLDN. Jejich ceny jsou přijatelné a provedení? Dokonalé! 

Celý článek