dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

NIKOLA BURANSKÁ

Z rivalek nejlepší kamarádky. Kašáková a Buranská společně pomáhají dětem z dětských domovů

Modeling rozhodně není jenom o rivalitě, právě naopak. Modelky v rámci soutěže často potkají spřízněné duše, se kterými sdílí své koníčky i radosti. Ne jinak je tomu i Veroniky Kašákové a Nikoly Buranské.

Celý článek

Když dámská jízda, tak pořádná

Takovou jízdu jste pánové, neviděli. Vnadné české modelky řádily ve vlaku.

Celý článek

Nikol Buranská exceluje v róbě od Sandry Švédové

Druhá vicemiss Nikola Buranská exceluje před finále Miss Earth na Filipínách ve večerní róbě, za kterou si vysloužila první ocenění poroty.

Celý článek

Česká Miss Earth poveze na světovou soutěž šaty Sandry Švédové i národní kostým

Ve středu 5. 11. předvedla Nikola Buranská některé z krásných šatů návrhářky Sandry Švédové, které si s sebou poveze na světové finále Miss Earth na Filipíny.

Celý článek

České Miss na světových soutěžích oslní zářivým úsměvem

Základem okouzlujícího úsměvu jsou krásné, zdravé a běloskvoucí zuby, proto se České Miss před odjezdem na finále světových soutěží rozhodly své zoubky trošku rozzářit.

Celý článek

Gabriela Franková, Tereza Skoumalová a Nikola Buranská vyrazily na Golf

Krásky byly v dobrých rukou – ujal se jich golfový profesionál Lukáš Lizánek. Postupně si vyzkoušely hru na drivingu, chipping v bunkru a na putingu.

Celý článek

České krásky vybíraly plavky na letní dovolenou

Léto už oficiálně začalo a plavková sezóna je tu. Konečně přišel čas, aby si vítězky České Miss v butiku Fashion Island vybraly užitečnou výhru – plavky na letní sezónu.

Celý článek

Královny krásy a jejich první velké focení

Vítězky České Miss mají za sebou první velké focení. Před fotoaparátem Jana Tůmy potvrzují, že svá ocenění získaly zcela oprávněně. A jaký je výsledek? Jednoznačně kouzelný!

Celý článek