dnes je 07.05.2021 a svátek má Stanislav

NOVINKA 2015

Novinky mezi šampóny - aneb i v drogerii jde sehnat kvalitní produkt

Kvalitní a vyhovující šampón nemusíte vždy nutně shánět v kadeřnictvích. Novinky značek Schwarzkopf a Dove se jim totiž dnes již dokážou vyrovnat. 

Celý článek

Mini Fashion Bar - vyřeší nedostatek oblečení během cestování

Neotřelý koncept a něco, co tu na sto procent ještě nebylo. Ani vzdáleně. Mini Fashion Bar - pracuje na stejném principu jako klasický minibar a navíc je plný oblečení!

Celý článek

Bezpodprsenková mánie - co se to děje?

Extrém střídá extrém. Od double push up podprsenek se módní trendy přesouvají k nenošení podprsenek vůbec. Právě se tak nacházíme v rozpuku bezpodprsenkové revoluce. Kam až to povede?

Celý článek

Jennifer Lawrence v nové kampani Dior na rtěnky Addict

Reklamní kampaň na rtěnky Addict by Dior již běží. Hlavní tváří je Jennifer Lawrence. A nebo možná ne. Oscara za hlavní roli totiž získává Dior Addict. Bezpochyby. 

Celý článek

První tenisky na světě vyrobené z odpadu z oceánů - a mají logo adidasu!

Jsou úplně první na světě vyrobené z mořského odpadu. Tenisky Adidas ve skvělém designu, které skrývají ještě mnohem více pod svým povrchem. 

Celý článek

Christian Louboutin chystá novou řadu 38 rtěnek

Autor ikonických lodiček s červenou podrážkou Christian Louboutin se po řadě laků na nehty prezentuje i s kolekcí rtěnek.  

Celý článek
Converse

Populární značka Converse mění svůj design poprvé po 100 letech

Conversky už nebudou to, co bývaly. Budou jiné, obměněné a vylepšené. S novou technologií také poskytnou Vašim chodidlům větší pohodlí. 

Celý článek

Jane Birkin žádá stažení svého jména z ikonické kabelky Hermes

Nejikoničtější kabelka v historii je ohrožená na svém jméně. A to doslova. Jane Birkin, po níž je kabelka pojmenována, žádá od Hermès o stažení svého jména.  

Celý článek

Max Factor představuje novinku!

Max Factor představuje svoji další inovaci v oblasti řasenek pro smyslně plné řasy. Velvet Volume Mascara promění vaše řasy v nadměrně objemné a neodolatelné.

Celý článek

Nová kolekce smyslných rtěněk Clinique Pop Lip Colour + Primer

Odstínů je 16, a dostaly nás všechny. Vůbec nevíme, jak se jim to povedlo. Ale do karet jim hraje i jejich minimalistický obal a skvělé vlastnosti.  

Celý článek