dnes je 14.12.2019 a svátek má Lýdie

OBLEČENÍ

3 outfity princezny Diany z 80. let se prodaly v aukci za více jak 7,5 miliónu korun

Nejslavnější princezna všech dob nosila nejvíce šik outfity své doby. Každý návrhář ji toužil oblékat. Málokdy se poštěstí vidět v aukci neformální oblečení, které princezna oblékala během 80. let. Prodej v aukci činil rekordní částku.

Celý článek

Vetements v nové kampani demonstruje plýtvání oblečením

Módní značka Vetements v nové kampani poukazuje na to, jak moc se plýtvá šatstvem.

Celý článek

Těchto 5 otázek si položte při třídění šatníku

Úklid šatníku se rozebírá často. Dnes si zkráceně projdeme pět základních otázek, které vám pomohou rozhodnout se, co si ponechat a co vyřadit.

Celý článek

Jarní oblečení, které nebudete chtít sundat!

Jaro nám sice už začalo, ale počasí si s námi pěkně zahrává. Ale takový už ten měsíc aprílu - duben bohužel bývá. Nenechme se však odradit a pojďme si ty škaredé dny rozveselit jarním oblečením, které nebudete chtít sundat. 

Celý článek

Čím si nevědomky ničíte své oblečení?

Je škoda muset se předčasně loučit s kousky, které jsme milovali jen proto, že jsme se o ně pořádně nestarali.

Celý článek

Jak se vyhnout nákupům ve slevách?

Vlna výprodejů má pro ženy mnoho významů. Kromě zajímavého oblečení za zlomek ceny, také zábavu, útěk a prostor pro kompenzaci. Čehokoli. 

Celý článek

Jak sbalit holku na oblečení a jde to vůbec?

Někdy se může zdát, že muži, kteří jsou stylově oblečeni, mají balení žen snazší. Nevíme sice, zda je to v přímé úměře s oblečením, ale jsme si jisti, že vliv dobrý vkus se stylem má. A ne zrovna malý. 

Celý článek

Majk Spirit rozšiřuje svoji značku Spiri+84 o nové kolekce!

Majk Spirit, jeden z nejznámějších raperů ze Slovenska, který svou tvorbou posouvá hranice slovenské a české hudební scény, vydal novou osobitou kolekci.

Celý článek

Nejvyšší kvalitu z druhé ruky vám poskytne jedině Mega second hand

Chcete si pořídit něco pěkného a zároveň výrazně ušetřit? Jasnou volbou je second hand, ale ne každý vám poskytne skutečně čisté a kvalitní oblečení, které vypadá jako nové.

Celý článek

Jak kombinovat barvy - tentokrát pro pokročilé

Minule jsme si osvojily základní elegantní kombinace barev. Vyzkoušeli jste je v praxi? A jsou tyto základní kombinace pro vás příliš obyčejné? Máte chuť se odvázat? 

Celý článek