dnes je 12.04.2021 a svátek má Julius

OBLEČENÍ LINDEX

Pořiďte svému miminku trendy oblečky z bio bavlny

Decentní, roztomilé a stylové - takové jsou dětské oblečky z kolekce módního řetězce Lindex. Navíc vyrobené z bio bavlny. 

Celý článek

Halloweenské převleky pro děti z kolekce Lindex

Lindex si pro nás přichystal bohatou kolekci oblečků pro děti všech věkových kategorií v duchu Halloweena. Takže pokud pro vaše dítko ještě nemáte kostým, možná už je nejvyšší čas?! 

Celý článek

Co vše najdete v dětské kolekci Jean Paul Gaultier pro Lindex?

Dlouho očekávaná designová kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex Kids je v prodeji již od 8. října. Co vše v ní najdete?

Celý článek

Vánoční kampaň Lindexu ukrytá na stránkách pohádkové knihy

Lindex přichází z další nadmíru povedenou kampaní. Září v ní Karen Elson a Liya Kebede, které nám mezi stranami pohádkové knížky předvádí vánoční kolekci! 

Celý článek

Lindex slaví 60 let spolu s rozsáhlou podzimní kolekcí

Lindex prodává svou módu už 60 let. A aby toto skvělé výročí oslavil, připravil pro období podzimu a zimy rozsáhlou kolekci plnou skvěle kombinovatelných kousků. 

Celý článek

Tváří kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex je Karen Elson

Byly odtajněny první snímky z očekávané spolupráce Jeana Paula Gaultiera společně s řetězcem Lindex. Hlavní tváří kampaně je britka Karen Elson. 

Celý článek

Lookbook švédského řetězce Lindex přináší pro podzim neotřelé modely

Společnost Lindex zveřejnila Lookbook pro podzim/zimu 2014/15. Nabízí nám tak náhled do jejich nejaktuálnější kolekce a nenucenou formou nám ukazuje, jak oblečení nosit dohromady.

Celý článek

Perfektní šťavnaté kousky pro senzační léto

Švédská značka Lindex v létě probarví šatník každého dítěte od batolat po teenagery. Nová kolekce je doslova nabitá šťavnatými barvami a hravými motivy.

Celý článek

Přinášíme vám první fotky ze zářijové kolekce Lindex Missoni – a stojí za to!

Výsledky spolupráce módního řetězce Lindex a světově proslulé značky Missoni

Celý článek