dnes je 01.03.2021 a svátek má Bedřich

OBLEK

Krejčovská práce slaví velký návrat v Pre Fall 2019 Giorgio Armani kolekci

Vrací se na míru ušité oděvy. V čele jim stojí dokonale padnoucí Armani obleky z nové kolekce. Nenásilná elegance je novým trendem.

 

Celý článek

Jak se nosí dámské obleky a kostýmky

Kdysi byly obleky výhradně pánskou záležitostí, dnes jsou jednou z nejstylovějších věcí, kterou si žena může obléct. Pojďme se podívat, jak je nosit a kombinovat.

Celý článek

Letošní zimu dominuje pánské módě kůže a červená

Valentino, Versace nebo Dior. Všichni se shodují v jednom. Pánské módě bude na podzim a v zimě jasně dominovat červená. Zásadní kousky šatníku by měli muži pořídit z kůže.  

Celý článek

Pánové, víte jak se obléknout na pracovní pohovor?

Konečně jste dostali příležitost k osobní schůzce o vaší vysněné práci. Řešíte spoustu věcí kolem a oblečení bývá jednou z nich. Jak se správně obléct už nemusí být takový problém. Poradíme, jak na to. 

Celý článek

H&M oblékne muže na doma i do společnosti - jarní kolekce 2015

H&M ve svých jarních kolekcí nabízí pánům pohodlné a stylové oblečení na doma v kolekci David Beckham. Zároveň přichází i s kolekcí společenskou Příležitost do gala. 

Celý článek

Halloweenské převleky pro děti z kolekce Lindex

Lindex si pro nás přichystal bohatou kolekci oblečků pro děti všech věkových kategorií v duchu Halloweena. Takže pokud pro vaše dítko ještě nemáte kostým, možná už je nejvyšší čas?! 

Celý článek

Hnědá i tyrkysová - i ty znamenají formálnost pro značku Hermès

Pánská kolekce Hermès pro jaro přinesla na molo hned několik stylů. Nesla se v duchu uvolněné elegance a držela se v čistě pánských barvách - černá, šedá, tmavě modrá, ale oživila ji i svítivá tyrkysová nebo třeba netradiční hnědá.

Celý článek

Znáte ikonické kousky oblečení Louis Vuitton pro dámsky šatník?

Styl Louis Vuitton je nadčasový, stejně jako některé stálé kolekce

Celý článek