dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

OCHRANA PŘED SLUNCEM

Vlasové doplňky: Jak chránit vlasy před sluncem a větrem

Teplé počasí pomalu začíná a je nutné se na jarní a letní sezónu připravit. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou ženské krásy. Víte, jak si správně chránit vlasy i pokožku před sluncem a větrem?

Celý článek

Připravte sebe a svou pleť na teplé dny

Každý z nás si nejspíš vzpomíná, jak nás maminka s babičkou natíraly krémy na opalování, abychom se na slunci nespálili. Neustálé patlání krému na obličej i tělo nám šlo krkem, ale mělo to svůj důvod.

Celý článek

Jak správně vybrat sluneční brýle?

Sluneční brýle se mohou jevit jako malý drobný doplněk, který se dá účelně použít v letních sestavách outfitů. Ale pokud narazíte na ten správný a dokonale padnoucí pár, hned zjistíte, jak bez nich nedokážete vyjít ani ven vynést koš.

Celý článek
letní vlasy

Sluníčko, chlór a sůl - nepřítel vlasů v létě

I vaše vlasy potřebují v létě ochranu. Jak si je ochránit před chlórem, solí a sluníčkem? 

 

Celý článek

Nejdůležitější otázky, směřující na správné opalování, zodpovězeny!

Ohledně opalování existuje spoustu otázek, které ne vždy má každý z nás objasněné. Přinášíme odpovědi na ty nejdůležitější z nich přímo od lékařky Márii Vitale. 

Celý článek

BB krém - ideální propojení krytí s péčí o vaši pleť

BB krém je ideálním propojením jemného krycího krému a pěstící péče pro naši pleť. Od jejich představení se na trhu objevilo obrovské množství, který je ale ten nejlepší?

Celý článek

S letními novinkami pod sluneční paprsky

Vychutnejte si dotek slunečních paprsků na plno. Vyzkoušejte letní novinky v péči o pleť, hýčkejte ji a rozmazlujte, jen tak se budete v létě cítit ve své kůži víc než dobře.

Celý článek

Slunce zdůrazňuje vrásky. Nepodceňujte letní péči o pleť!

Věděli jste, že působení slunce a opalování může výrazně zdůraznit vrásky v obličeji? Naše pleť je vysušená, napjatá a náchylnější na tvorbu vrásek stejně jako pigmentových skvrnek.

Celý článek