dnes je 25.08.2019 a svátek má Radim

OČNÍ LINKY

Bizarní i půvabné trendy v kráse z Londýnského týdne módy

Zvláštní trendy ve vlasech i líčení se jako vždy objevovaly na Londýnském týdnu módy. Mastné vlasy, drdol jako ufo, zlatá víčka i rty a předlouhé oční linky jsou jen okrajový výčet.

Celý článek

Zaměřeno na oční linky

Jedno z nejoblíbenějších líčení, které když dostanete do ruky, nebudete chtít už jiné. Pár jednoduchých tahů. Jen s těmi nejlepšími pomocníky docílíte perfektní linky.

Celý článek

Kočičí oči snadno a rychle

Vytvořit si kočičí linku může být pro mnoho ženy velké umění. Přitom tenká černá linka dokáže s okem malé zázraky.

Celý článek

Jak na perfektní oční linky

Perfektní oční linky nemusí být žádnou vědou. Zvládnete je z pohodlí domova každý den, stačí si celý proces líčení očí rozdělit do několika bodů.

Celý článek

Chyby, kterých se dopouštíme během líčení

Make-up a líčení se v posledních letech stává nejlepším přítelem každé z nás. Proto se podívejme, na co si dát pozor a čemu se vyvarovat.

Celý článek

Líčení ve stylu nehasnoucí krásy Audrey Hepburn

Audrey Hepburn ohromila celý svět nejen svým stylem oblékání, ale také líčením. Podívejte se, jak jednoduché je vytvořit look alá „Fair Lady“.

 

 

Celý článek

Letní make-up looky, které sluší každé ženě

Na líčení máme v létě všichni podobné požadavky - musí být rychlé, jednoduché, efektivní a především musí vydržet! Pojďme se podívat na pár triků, které vytvoří skvělé letní make-up looky!

Celý článek

Proslulé NAKED paletky od UD teď doplní i NAKED lesky na rty

Fanoušci světově známých NAKED paletek od Urban Decay zajásají. UD rozšířila lásku pro nude odstíny a vydala řadu devíti lesků pod názvem NAKED. Jsou nádherné. Najdete tu barvy lehce do růžova či oranžova, ale i tmavší hnědou nebo vínovou. Vítejte ve světě, kde nude je tou nejvýraznější barvou. 

Celý článek

Nejlepší make-up z Paříže: extravagance u Diora

Návrháři na módních týdnech nenechávají na náhodě ani make-up

Celý článek