dnes je 27.11.2022 a svátek má Xenie

ODSTÍNY

Jak vybrat dokonalý make-up přesně pro vás

Zvolit ten správný make-up není vůbec snadné, přitom jde o zásadní věc pro většinu žen. Každá chcete mít krásnou pleť a určitě pro vás existuje dokonalý make-up, ale nesmíte zvolit špatně. Příliš tmavý, lesklý nebo hutný make-up nadělá více škody než užitku.

Celý článek

Jak si dokonale nalíčit rty

Chcete, aby vaše rty vypadaly dokonale a vydržely déle nalíčené? Jak docílit takových rtů? Víme jak na to! Chcete ze svých rtů udělat magnet pro muže? Postačí vám tento snadný návod a správná péče.

Celý článek

Velký přehled módních odstínů pro Podzim 2015 od Pantone je tady!

Pantone Fashion Color Repot už je znám a jeho deset nejlepších odstínů s ním. A jak vypadají trendy barvy pro podzim tentokrát?

Celý článek

Nejlepší make-up celebrit na Grammy Awards 2014

Prestižní událost Grammy Awards 2014 vyžaduje perfektní look a k tomu patří perfektní make-up

Celý článek

Kate Moss má novou kolekci rtěnek pro Rimmel v odvážných odstínech!

Spolupráce Rimmel London s Kate Moss se ukázala jako úspěšná 

Celý článek

Nová kolekce make-upu YSL pro jaro 2010 je plná smyslnosti a dekadence

Módní značka YSL vydala novou kolekci make-upu, který je symbolem ženskosti a vášně. Podle YSL má být hádankou kontrastů, a to také dokazují zvláštní a neotřelé odstíny barev. Smyslná a dekadentní kolekce obsahuje celkem osm kusů kosmetiky, které už jsou nyní kdostání na stránkách www.yslbeautyus.com.

Celý článek

Plavky OndadeMar 2008 – okouzlete latinskoamerickým temperamentem!

Kolumbijská firma OdadeMar přináší kolekci plavek pro letní sezónu 2008. Škála střihů a barev modelů je opravdu široká a každý, kdo má rád oheň latinské Ameriky, jim prostě neodolá.

Celý článek

Plavky b. – oslňte v zářivých barvách

Jste originální a chcete, aby si toho každý všiml. Oblečte si plavky z kolekce b. a oslníte v zářivých barvách a odvážných vzorech.

Celý článek

Top trendy pro váš byt pro rok 2008 – barvy: 2. část

Tak jako oblečení a kosmetika, i bydlení podléhá módním trendům. Je samozřejmé, že celý byt nebudeme měnit každý rok, ale určité doplňky můžeme častěji pozměňovat tak, abychom nepociťovali ve svém domově nudu. I malá změna je dobrá.

Celý článek