dnes je 31.10.2020 a svátek má Štěpánka

OLEJ

Kokosový olej jako skvělý pomocník nejen pro pleť i zuby

Sen každé z nás, mít jenom jeden kouzelný produkt, který funguje na vše. Levný, účinný a ještě když krásně voní. Co více si přát? Možná vás překvapí, na co vše můžete kokosový olej použít!

Celý článek

Skvělé krevety s marinádou

Krevety s marinádou si zamilujete, jsou skvělé!

Celý článek

Pojďme s bylinkami do boje proti akné!

Je vaše pleť poseta jemnými nebo výraznými pupínky? Je suchá? Poškozená? Prostě a jednoduše - máte problematickou pleť? Pokud ano, čtěte, jak jí pomoci!

Celý článek

Jak si vykouzlit perfektní pedikúru doma?

Trápí vás otlaky, popraskané paty či plíseň mezi prsty?

Celý článek

Zdravé bylinky v salátech

Zdravé saláty by neměly v našem jídelníčku chybět každý den, i když tradiční česká kuchyně se k nim chová poměrně macešsky. Součástí zeleninových salátů mohou být i bylinky, a to nejen klasické jako pažitka, kopr a petrželka, ale i méně využívané jako estragon, bazalka, rozmarýn nebo šalvěj.

Celý článek

Grilovat můžeme téměř všechno – maso, ryby, zeleninu i ovoce

Jakmile se trochu oteplí, vycházejí ze všech zahrad nádherné vůně, a to nejen grilovaného masíčka, ale zavonět může i grilovaná zelenina, houby nebo ovoce.

Celý článek

Oslaďte si život dobrotami s medem

Med je velice cenná látka, která by neměla chybět v našem jídelníčku. Vyznačuje se nejen sladkou chutí, ale i příjemným aroma, kterým můžete provonět svou kuchyň a zároveň udělat něco pro své zdraví. Tím, že obsahuje jednoduché cukry, doporučuje se v rekonvalescenci po onemocnění a vyčerpanosti organismu.

Celý článek

Dokonale léčivý tea tree oil

Možná už dávno kupujete přípravky s jeho obsahem. Nebo se teprve chystáte, pořídit si něco, kde se vyskytuje. Tea tree oil používají pro blahodárné účinky na organismus farmaceutické a kosmetické korporace.

Celý článek

Chcete mít vláčnou a sametovou pokožku?

V poslední době se velmi často setkáváme s tělovými oleji. Ať už v drogerii, nebo na stránkách časopisů. Výrobci kosmetiky se nechali inspirovat olejíčky pro naše nejmenší. Jaké jsou výhody tělových olejů a z čeho se vyrábějí?

Celý článek