dnes je 15.06.2021 a svátek má Vít

OLO KŘÍŽOVÁ

Čeští i slovenští designéři znovu šijí šaty na malé panenky v rámci charitativního projektu Helping Dolls

Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls přichází s pátým ročníkem. Na podzim se tak můžeme těšit na šaty českých i zahraničních návrhářů vyrobených na malé panenky.

Celý článek

#HEARTISSUE – svoboda vyjádřená 3D tiskem

Salon Petra Měchurová ve spojení s Olo Křížovou pro letošní ročník Designbloku vytvořil nejenom zajímavou instalaci #HEARTISSUE, ale také přímo v praxi představil technologii 3D tisku.

Celý článek

3D tisku v Módě a poprvé v Čechách

Poprvé v České republice prezentace technologie 3D tisku v Módě! Už není nutné jezdit pro nejnovější trendy do New Yorku.

Celý článek

Česká móda na London Fashion Week

V centru Británie se i letos představí česká špička mladých talentů oděvního návrhářství a šperkařství.

Celý článek

Mary Stuart Winter 2015: Editoriál

Editoriál k projektu Mary Stuartovna Zima 2015 je úderný, stejně jako motto: ,,Dvě královny. Jedno království. Mají se potkat a hlava jedné z nich se bude kutálet."

Celý článek

Křest unikátního kalendáře CZECH FASHION ILLUSTRATED 2015 proběhne již tuto středu!

Czech Fashion Illustrated (CFI2015) je unikátním projektem modelky a módní ilustrátorky Zuzany Osako, která se rozhodla přiblížit nám tento žánr a podpořit tak i nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci.

Celý článek

Uznávaný módní fotograf Goran Tačevski o módní fotografii a její proměně

Olo Křížová si na další ze svých přednášek pozvala módního a reklamního fotografa Gorana Tačevskeho, který se s námi podělil o své zkušenosti ze své mezinárodní fotografické praxe.

Celý článek

Rozhovor s Olo Křížovou

Rozhovor s Olo Křížovou, módní expertkou a jednou z nejvýraznějších osobností české módní scény, o Spolku studentů Arts Managementu a o podpoře módy ze strany státu.

Celý článek

Přednáška Olo Křížové pro studenty VŠE

Olo Křížová včera vedla přednášku pro studenty Vysoké školy ekonomické v Praze, kde se zabývala módou jako takovou, porovnáním postavení českého módního byznysu oproti tomu zahraničnímu, trendy a výzvami v kreativní oblasti. A my jsme nemohli chybět!

Celý článek

SCI-FI SAFARI: netradičně řešené molo dalo vyniknout nápaditým kolekcím

V pondělí 29. 9. se pražský Fashion Club zaplnil módními nadšenci, kteří přišli na finále Sci-fi Safari podpořit mladé české návrháře.

Celý článek