dnes je 04.07.2020 a svátek má Prokop

OPALOVACÍ KRÉM

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte přírodní pomocníky k dokonalému opálení

Léto se pomalu přehouplo do své druhé poloviny, to však neznamená, že se již nemusíme chránit před slunečními paprsky. Mnohé z vás dovolená u moře nebo vysoko na horách teprve čeká. Máte již dokonale přírodní výbavu na opalování?

Celý článek

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Celý článek

Desatero rad pro zdravé opalování

Počasí si na nás připravilo opravdové léto s nevídanými teplotami a my se už nemůžeme dočkat slunečních paprsků, které nás prohřejí i pohladí a dodají našemu tělu zářivý kakaový nádech. Získat ale atraktivní bronz může být věda. Poradíme vám, jak se opalovat zdravě, bez rizika a nepříjemných následků.

 

 

Celý článek

Nejdůležitější otázky, směřující na správné opalování, zodpovězeny!

Ohledně opalování existuje spoustu otázek, které ne vždy má každý z nás objasněné. Přinášíme odpovědi na ty nejdůležitější z nich přímo od lékařky Márii Vitale. 

Celý článek

Opalování s Mary Kay

Ochrana před sluncem je aktuální téma. Jste už vybavená?

Celý článek

To nejlepší pro vaše bezpečné letní opalování

Sluneční paprsky sílí a čas letních dovolených se blíží. S přicházejícím létem bychom ale měli myslet i na příslušnou ochranu naší pokožky před sluncem.

Celý článek

S letními novinkami pod sluneční paprsky

Vychutnejte si dotek slunečních paprsků na plno. Vyzkoušejte letní novinky v péči o pleť, hýčkejte ji a rozmazlujte, jen tak se budete v létě cítit ve své kůži víc než dobře.

Celý článek

Letní prázdninové kempy – ráj vašich dětí

Letní prázdninové tábory jsou u dětí velmi oblíbené, každoročně se tam sejdou s kamarády a zažijí dobrodružství, na které se nezapomíná. Aby si pobyt maximálně užily, přibalte jim do kufru vše, co budou potřebovat. Víme, jak na to.

Celý článek

Jak vyzrát na slunce

Téměř každá z nás chce být v létě krásně opálená 

Celý článek