dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

ORIGINALITA

Ruční výroba, kvalitní materiály a podpora vzdělanosti dětí z Kapverd, to je AMAMI fashion!

Při výběru obuvi a kabelek hrají hlavní roli tři nejdůležitější aspekty. Design, zpracování a kvalita. Když najdete symbiózu všech tří požadavků, máte vyhráno. A my ji našli.

Celý článek

Kouzelné potisky na látku od firmy Demedal

Originální a rafinované potisky látek v podání české firmy Demedal jsou nápaditým způsobem, jak ozvláštnit svůj šatník. 

Celý článek

Kam vyrazit za nákupy? Přeci na letošní Dyzajn market

Kam vyrazit za nákupy? A co takhle na největší open-air prodejní výstavu Dyzajn Market, která nabídne tvorbu českých i zahraničních designerů, včetně módních přehlídek.

Celý článek

Jedinečné šaty plné osobitosti – to je nová kolekce Ritore F/W 2014

Hledáte šaty, které přesně vystihují vaši osobnost? Právě jste je našla! Ritore vám představuje novou kolekci dámských šatů pro Podzim/Zimu 2014 inspirovanou nejsilnějšími vlastnostmi cílevědomých žen.

Celý článek

Dior Resort 2015: elegance, lehkost i hravost

Představení nové kolekce Dior se tentokrát netradičně konalo v newyorském Brooklynu. Neopakovatelnou událost navštívila i spousta celebrit, např. Rihanna, Marion Cotillard, Maggie Gyllenhaal, Leelee Sobieski nebo  Allison Williams.

Celý článek

Nová kolekce Kashi Kicks: kecky, s kterými vás nikdo nepřehlédne!

Proslulý výrobce tenisek, oblíbený mezi hip hopovou a RB kulturou, přináší novou sportovní nadupanou kolekci bot „Liberace“. Jeho kolekce je inspirovaná komikem Liberace (oblíbený především v Americe, kde měl svou televizní show v 60letech), který si potrpěl na luxusní extravagantní oblečení, včetně kožichů a masivních šperků.

Celý článek