dnes je 18.02.2020 a svátek má Gizela

ORIGINÁLNÍ

Jarní koktejl s módou NAVARILA S/S 2015

Přijďte si vychutnat Jarní módní koktejl se značkou NAVARILA u příležitosti představení nové kolekce Jaro/Léto 2015, kterou pro vás připravila přední česká módní návrhářka Martina Nevařilová.

Celý článek

Prague Fashion Market a první Local Food Market jsou tady!

Pražská Holešovická tržnice se opět stane cílem milovníků originální módy, doplňků ale i dobrého jídla. V pátek totiž odstartuje 11. Fashion Market a spolu s ním i první Local Food Market!

Celý článek

Nová kolekce kožených pásků značky RITORE

Už je to nějaká doba, kdy značka RITORE a její kožené doplňky sklidily první vlnu pochvalných ohlasů. Nyní se máme opět na co těšit! RITORE představuje novou kolekci svých vychytralých elegantních pásků.

Celý článek

Netradiční svatební kytice

Chcete mít na své svatbě něco opravdu originálního a zároveň krásného? Detail, kterým se bude vaše svatba lišit od těch ostatních? Máme pro vás tip na netradiční svatební kytice!

Celý článek

Čas celého světa zachycen hodinkami Louis Vuitton

Světový čas zachycují nové hodinky Louis Vuitton, které se tak stanou pro řadu z nás nejen krásnou a originální ozdobou zápěstí, ale i cenným přítelem na dlouhých cestách.

 

Celý článek

Majk Spirit rozšiřuje svoji značku Spiri+84 o nové kolekce!

Majk Spirit, jeden z nejznámějších raperů ze Slovenska, který svou tvorbou posouvá hranice slovenské a české hudební scény, vydal novou osobitou kolekci.

Celý článek

Čelenka v zimě zahřeje a zároveň rozjasní váš outfit

Typické pletené a fleesové čelenky se na ulicích už jen tak nevidí. Ale i tak jsou cennými přáteli při zimních radovánkách. Podívejme se na stylové čelenky, které dnes prostě letí!

Celý článek

Jaké svatební šaty, svatební kytici a barvy volit pro zimní svatbu?

Šaty nevěsty, ženicha i všech přítomných laděné v zimním duchu mají úžasné osobité kouzlo. Rukavičky, kabáty, pánské klobouky a dámské kožíšky působí nesmírně elegantně.

Celý článek

Svatba v zimě jako z pohádky

Zima, mráz a sníh nezní jako ideální čas pro vysněnou svatbu, ale opak může být pravdou. Zimní svatba je až pohádkově romantická. A hlavně sebou přináší mnoho výhod!

Celý článek

Buď jedinečný! Provokuj originální módou Religion Clothing

Osobitost, originalita, jedinečnost, rebelství i anarchie, to jsou atributy luxusní britské značky, které si získaly i Rihhanu, Ritu Oru či Jara Smejkala a jistě si získají i vás.

Celý článek