dnes je 11.08.2022 a svátek má Zuzana

ORSAY

Orsay končí v Česku

S odkazem na dobře informovaný zdroj oznámil magazín Forbes odchod německé společnosti Orsay z českého trhu. Podle dostupných informací se na odchod chystají i další oděvní společnosti.

Celý článek

Bohémská procházka červnovými MUST HAVES

Bohémské vzory ovládly nejen streetstyle, ale i přehlídková mola. Do našich MUST HAVES se však dostaly z jiného důvodu. Omámily nás a my si je zamilovali. Natolik, že bez nich nedáme léto. 

Celý článek

Say ORSAY

Nahlédněte s námi do zákulisí módního světa, kde se vše točí kolem ženy! Za odměnu vás vezmeme na vzrušující výlet přímo do srdce metropole módy.

Celý článek

Podzim 2015 miluje ponča a vy budete také! Poradíme, kde je sehnat a jak je nosit

Ponča si zamiloval i sám podzim. Řetězce nám je předkládají ve stovkách provedení v každé výloze, a tak je čas podívat se, jak pončo nosit a kde sehnat ty nejkrásnější!

Celý článek

Dny Marianne 2015 jsou tady - do kterých obchodů byste se měla podívat?

Prodloužený víkend od pátku 11.9. do neděle 13.9. bude jako již klasicky i v roce 2015 ve znamení největšího nákupního šílenství celého roku. Dny Marianne jsou tady. 

Celý článek

Pestrá kolekce dámského oblečení Orsay podzim/zima 2015

Podzimní kolekce dámského oblečení Orsay, kterou jsme měli možnost zhlédnout na módní přehlídce v restauraci Duplex, se pyšní pestrostí stylů, elegancí i jedinečným pařížským šmrncem.

Celý článek