dnes je 26.11.2020 a svátek má Artur

OUTFIT 2014

Vybrali jsme ty nejlepší pánské podzimní outfity 2014- inspirujte se!

Napříč internetem i světem jsme se sháněli po těch nejstylovějších mužích, kteří oblékli ty nejlepší outfity... Tak takhle u pánů vypadá podzim 2014!

Celý článek

Inspirujte se těhotenskými outfity v podzimním období, které jsou chic

To, že je žena těhotná, nemusí znamenat, že se má zabalit do partnerovo svetru, legín a obout tenisky. Očekávající maminkou dnes můžete být i stylově!

Celý článek

Monochromatické outfity vedou napříč generacemi a státy- přinášíme inspiraci jak na ně!

O celočerných outfitech jsme vám již říkali. Přišel nejvyšší čas, porozhlédnout se po monochromatických outfitech v jiných odstínech - béžové, šedé nebo hnědé! 

Celý článek

Trend kůže a koženky - jak ji nosit tak, aby to vypadalo chic!

Kůži nejde nemilovat. Kožené kalhoty i sukně si získávají velkou pozornost! Naučíme vás, jak díky jedinému koženému kousku být chic a jak kůži správně nosit! 

Celý článek

H&M představuje podzimní kolekci v populární khaki pro neotřelé outfity

H&M pro aktuální pochmurné období nabízí novou kolekci v ultramoderní khaki. Pojďte se podívat, co všechno obsahuje a jak z tohoto oblečení vytvořit jedinečné outfity!  

Celý článek

Celočerné outfity jsou trendy a hlavně snadno kombinovatelné

Rozhodně vás nechceme nabádat k tomu, abyste odložila své zářivé kabáty a zábavné doplňky. Ale musíme vám prostě říci, proč je celočerný outfit někdy ten nejlepší... 

Celý článek

Víkendové outfity ve znamení pohodlnosti, originality a osobitosti

Teplé dny možná už nadobro odešly. Tím se ale vůbec nemusíme trápit. Protože naopak studenější počasí přeje originalitě při vrstvení. Pojďte se inspirovat pohodlnými víkendovými outfity!

Celý článek

Co oblékají styloví muži v Milánu, Londýně nebo Paříži?

Ve městech módy jsou hojně zastoupeni muži, kteří prostě vědí, co na sebe. Pojďme se podívat na ty nejstylovější outfity, které nám ukázali během fashion weeků. 

Celý článek

CFDA Awards: Módní ikona roku šokovala kontroverzním modelem

Dne 2. 6. proběhl v newyorském Lincoln Center další ročník CFDA Awards. Stejně jako v minulých letech přišli i tentokrát známí módní designéři v doprovodu svých slavných múz a věrných zákaznic. 

Celý článek

Jednoduché podání pánské elegance v jarní kolekci Bally

Jarní Bally kolekce hraje na jednoduchost a je tak velice efektivní. Skládá se z pouhých 17 modelů v barvách jako je béžová, hnědá, černá a červená. Objevují se tady tříčtvrteční kabáty, péřové bundy i vesty a vysoké límečky. 

Celý článek