dnes je 03.06.2020 a svátek má Tamara

OVERALY

Jak nosit overal v zimě

Ani zima se nevyhýbá módním trendům, ke kterým overaly jednoznačně patří. To, co před pár lety začalo v Miláně a Paříži dnes milujeme po celé planetě. Jak nosit overal, když venku mrzne?

Celý článek

Letní večerní párty look

Nekončící teplo, letní večery v plném proudu. Jste odhodlaná zajít na párty, jen vlastně nevíte, jak skloubit vaše chutě být sexy a fresh spolu s něžnou neodolatelností? Zkuste si vzít naše rady k srdci…

Celý článek

Černobílá klasika v kampani značky Saint Laurent pro jaro 2019

Modelky Amber Valletta a Charlotte Gainsbourg zapózovaly pro aktuální kampaň značky Saint Laurent. Černobílé fotografie připomínají následující sezónu plnou sukní, blůz a džínových kousků.

Celý článek

Objevte kouzlo overalů

Přišly do módy už před pár lety, ale pokud jste jim ještě nepropadla, zkusíme to teď změnit. 

Celý článek

Jak se nosí dlouhé overaly

Overal s dlouhými nohavicemi se nehodí jen tak pro kdekoho, proto vám trochu pomůžeme, pokud tápete, jak ho nosit. A na pomoc si vezmeme outfity celebrit.

Celý článek

Móda z ulic New Yorku na módním týdnu z pohledu mužů

Overaly a „free style“ obleky se staly populárním kouskem mezi návštěvníky na newyorském týdnu módy. Zejména mezi muži.

Celý článek

Overaly opět hitem léta

Loni se pomalu dostávaly do povědomí. Letos už jasně vedou! Jaké vzory, střihy a barvy si pořídit? A jak je vůbec nosit?

Celý článek

Balmain to ve svém Resortu 2016 rozjíždí v neutrálních tónech

Resort značky Balmain se ubírá úplně jinam než kolekce většiny návrhářů. V paletě neutrálních tónů a kůže se proplétá pořádně drsný styl. My ho ale milujeme!

Celý článek

Temperley London Resort 2016 míří vstříc mužské siluetě

Alice se vydala napříč nejrůznějšími světadíly i styly. Její aktuální kolekce prozatím zakotvila u mužských siluet, zvonových střihů a geometrických motivů. 

Celý článek

Rozverný ženský styl v kolekci Dokonalý host řetězce Mango

Smyslná ženská kolekce určená na společenské události právě zaplavila eshop i obchody Manga. Nese stručný ale výstižný název Dokonalý host.

Celý článek