dnes je 07.12.2022 a svátek má Benjamín/Ambrož

PÁNSKÁ KOSMETIKA

Péče o pleť pro muže: hýčkejte svou přednost

Péče o pleť je důležitá nejen pro ženy, ale v dnešní době se začínají angažovat v tomto odvětví i muži. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak se starat o mužskou pleť a co jste o ní možná nevěděli.

Celý článek

Manikúra pro muže - nový pánský trend, který nás v Evropě teprve čeká

Začalo to holením, vytrháváním obočí a masážemi pokožky. Muži se chtějí starat sami o sebe a civilizace jim to umožňuje. Teď přichází pánský svět s dalším trendem - pánskou manikúrou.

Celý článek

Exkluzivně: David Beckham představuje svou značku House 99

David Beckham odtajnil své podnikatelské plány minimálně pro letošní rok, kdy na trh zaútočí se zcela novou zbraní. Jaké překvapení, že i tentokrát cílí na muže.

Celý článek

David Beckham nechává promluvit své tetování

Chcete-li se dozvědět něco o životě Davida Beckhama, stačí vám jen trochu umět číst v jeho tetování, které světová celebrita nechává promluvit pro BIOTHERM HOMME.

Celý článek

Také muži by měli pečovat o svou pleť

U žen je běžné, že na sebe několikrát denně využívají desítek kosmetických přípravků. Když muž řekne, že používá kosmetiku, bývá k smíchu. Ovšem naprosto neoprávněně.  

Celý článek

Mužská pleť si žádá speciální péči

O dokonalé pleti nesní jen ženy, ale i muži! Správnou cestou ke kýženému úspěchu přitom není jen zdravá životospráva, ale i speciální péče o pleť. 

Celý článek

Muži si vybírají svou kosmetiku impulzivněji než ženy

Muži bývají většinou racionálnější, praktičtější a méně emotivní v porovnání se ženami. To však neplatí při výběru pánské kosmetiky, kdy se muži řídí spíše svými pocity

Celý článek

Péče o mužskou pleť před a po holení

Už dávno neplatí, že péče o pleť je jen ženskou záležitostí...

Celý článek