dnes je 01.03.2021 a svátek má Bedřich

PÁNSKÉ BOTY

Značka CONVERSE na podzim sází nejenom na stylové Chucky, ale také na udržitelnou kolekci oblečení

Změna je život, na to opět vsadila i oblíbená značka obuvi, která představila novou minimalistickou podzimní kolekci oblečení s názvem Shapes.

Celý článek

Adidas Originals přináší unikátní instalace do ulic Prahy

Kultovní tenisky adidas Originals letos slaví neuvěřitelných 50 let od svého prvního uvedení na trh. Značka přenáší nezaměnitelnou DNA značky adidas do ulic města, přichází u této příležitosti s unikátním projektem nazvaným Change is a Team Sport.

Celý článek

Další skvělá spolupráce Sperry Top-Sider a Band of Outsiders

Po tříleté přestávce se na trhu opět objeví tradiční mokasíny Sperry Top-Sider, nesoucí nesmazatelný podpis Band of Outsiders.

Celý článek

Stylové pánské boty značky Akademiks

Kolekce pánských bot značky Akademiks přináší stylové, ale hlavně originální botky, mezi kterými najdete boty sportovní, elegantní a klidně i do práce. Nová řada s sebou přináší také pohodlnost, kterou jistě pánové ocení ze všeho nejvíc.

Celý článek

Sergio Rossi- kvalita, unikátnost, provokativnost. Boty pro hvězdy stříbrného plátna

Kvalitní, pohodlné, nádherné a velice drahé boty, to je Sergio Rossi už více než 40 let. Ročně firma prodá půl milionu párů bot, připravuje i speciální kolekce bot na Oscary a jiné ceremonie. Jen na minulém festivalu v Cannes se v jeho botách předvedlo více než 200 hereček a herců. Šije boty i pro značky jako Versace nebo DG. Guru italských obuvnictví říká, že boty musí být sexy a exkluzivní, jde totiž o umění. Hlavní prioritou je soustředit se na detaily a potřeby zákazníka.

Celý článek

Jaké podzimní trendy si značka Lacoste připravila pro muže?

Módní značka Lacoste představila nové módní trendy 

Celý článek