dnes je 28.02.2020 a svátek má Lumír

PÁNSKÉ DŽÍNY

Nejnovější trend v nošení džínsů se jmenuje asymetrie

A své o tom ví ukrajinské duo značky Ksenia Schnaider, které džínové kousky posouvá o další metu dál. Jejich asymetrické džíny si zamilovala například zpěvačka Celine Dion!

Celý článek

Denimová kampaň značky Guess nás láká do podzimních kousků

Některé kampaně každého z nás osloví více, jiné méně. Tahle konkrétně nás nadchla velmi. Hned máme chuť skočit do nových džínsů nebo džínové bundičky.

Celý článek

5 věcí, které nesmí chybět v pánském šatníku

Také nemáte rádi zdlouhavé nakupování, kdy bloumáte po obchodech a vlastně ani pořádně nevíte, co byste si měli koupit? Právě proto jsme si pro vás připravili následující seznam. Najdete tu 5 základních stavebních kamenů, na kterých může v klidu stát každý správný pánský šatník.

Celý článek

Co by ženy měly nakupovat v pánském oddělení?

Dnešní dámské trendy jsou muži posedlé. V boyfriend střihu se vyrábí na co si ukážete a pánské prvky do outfitů ženy zařazují běžně. Proč tedy nenakupovat rovnou v pánském? 

Celý článek

Pánské víkendové outfity - trendy džíny, široké šály a vzor kostky

Kdo řekl, že pánové se před víkendem nemohou trochu inspirovat ležérními outfity? Podle nás by určitě měli a tak přinášíme ty nejlepší! 

Celý článek

Carlos Ferra a Andrew Bird v nové kampani Mustang Jeans

Model Andrew Bird a Portugalec Carlos Ferra představili nejaktuálnější módní trend - denimové modely v kampani Mustang Jeans jaro/léto 2014.

Celý článek

S příchodem jara je třeba probrat a osvěžit šatník

Připravte se na jaro už nyní a uspořádejte detox svého šatníku! S koncem zimy odstartuje nová jarní sezóna, která bezpochyby vyžaduje obměnu vašeho šatníku

Celý článek