dnes je 26.07.2021 a svátek má Anna

PÁNSKÉ TENISKY

Personalizovaná kolekce tenisek Vault x Taka Hayashi vám umožní upravit si boty podle svého

Důraz na osobní kreativitu i propojení s rukopisem designéra v duchu „Design It Yourself“ je pro značku Vans zásadní. Alespoň co se týče podzimních projektů, které budou stát za pozornost.

Celý článek

Ben Cristovao představuje novou botu RS-X3 Puzzle značky PUMA

Nový design RS v rámci nové unisex boty RS-X3 Puzzle přináší ještě propracovanější detaily, odolnější materiály a jak jinak než tvář značky v Česku, Bena Cristovao.

Celý článek

Kultovní Nike série - příběh jejich úspěchu

Dnes už je vlastní snad každý správný nadšenec módy. Nosíme je k různým outfitům, k džínům, k sukním, kraťasům. Řeč je o kultovních teniskách Nike. Přečtěte si pár příběhů, které stojí za úspěchy některých modelových řad.

Celý článek

Nejlepší pánské tenisky na jaro 2016

Pokud sháníte nové tenisky, protože ty staré se už roztrhaly nebo vás jen přestaly bavit, máme pro vás pár tipů na stylové páry od světových značek. 

Celý článek

Vans a Disney se spojili a vznikla nová rozverná kolekce!

Mládí v srdci: Vans a Disney vás vrátí zpátky v čase, prostřednictvím nové rozverné kolekce, kterou byste jinde pohledali.

Celý článek

Vybrali jsme ty nejlepší pánské podzimní outfity 2014- inspirujte se!

Napříč internetem i světem jsme se sháněli po těch nejstylovějších mužích, kteří oblékli ty nejlepší outfity... Tak takhle u pánů vypadá podzim 2014!

Celý článek

Ultimátní sestava černých a bílých tenisek Nike je zde

Perfektní sestava tenisek Nike, nové modely Stefan Janoski v oblíbené black & white dorazily do Footshopu!

Celý článek

Co oblékají styloví muži v Milánu, Londýně nebo Paříži?

Ve městech módy jsou hojně zastoupeni muži, kteří prostě vědí, co na sebe. Pojďme se podívat na ty nejstylovější outfity, které nám ukázali během fashion weeků. 

Celý článek

Už nikdy nebudem tuctoví… Řítí se Simpsonovi

The Simpsons – nejdéle vysílaný televizní seriál na světě, který sleduje přes 40 miliónů diváků a má za sebou už 500 dílů, slaví 25ti leté výročí!

Celý článek