dnes je 23.04.2021 a svátek má Vojtěch

PÁNSKÝ PARFÉM

Jak vybrat parfém, aby vám dokonale seděl? Poradíme vám

Pokud hledáte vhodný parfém, nejprve byste si měli odpovědět na několik základních otázek, protože vůně se vám sice může líbit, ovšem vaší pokožce nemusí sedět. Stejný parfém totiž voní na lidech různě, což je dáno pH pokožky a dalšími parametry. Prvně tedy poznejte sami sebe, a potom vyberete parfém, který vám dokonale sedne.

Celý článek

Tři vánoční dárky pro muže, na které nezapomene

Ještě nemáte pro svého partnera pod stromeček všechny dárky? Váháte, co by ho skutečně potěšilo nebo alespoň mile překvapilo? Inspirujte se v tomto článku, vybrali jsme tři zaručené tipy, které vaše drahé polovičky potěší.

Celý článek

Nová pánská vůně značky Carolina Herrera představuje svůdnou dvojici Karlie Kloss a Eda Skreina

Další vůně v řadě s názvem „Bad Boy“ spatřila světlo světa. Módní dům Carolina Herrera považuje tyto týdny za ideální období pro zveřejňování svých novinek. Tou aktuální je nová toaletní voda pro muže.

Celý článek

Nadělte svému tatínkovi, bráchovi nebo partnerovi pod stromeček voňavý dárek

Nejen ženy ocení voňavý vánoční dárek. Rádi je mají i muži. Co jim z nepřeberného sortimentu udělá největší radost?

Celý článek

Uomo Salvatore Ferragamo – Vůně života

Kdo by nemiloval tiramisu? Ale co teprve muže, který voní jak po smyslné kombinaci koření pečetící vůni života, tak i legendárním italském dezertu. No nebyl by doslova k nakousnutí?

Celý článek

Nová esence módního domu Hermès a duše parfému Cuir d’Ange

Módní dům Hermès představil již dvanáctou vůni, kterou tvořil Jean Claude Ellena, známý pro své nekonvenční metody, celých 10 let. Vystihuje ji jedno jediné slovo vyjadřující vše – smysly.

Celý článek

Nová orientální pánská vůně Salvatore Ferragamo

Nová pánská vůně Acqua Essenziale Blu byla vytvořena coby pocta modré – její svěží a intenzivní tóny oslavují energii a charisma současného moderního muže.

Celý článek