dnes je 29.05.2020 a svátek má Maxmilián

PASTELOVÉ ODSTÍNY

Tyhle kousky ve svém šatníku musíte v létě mít

Léto se blíží! To kalendářní stejnou rychlostí jako to módní! Je tak nejvyšší čas provětrat šatník. A módní arzenál doplnit o ty nejžhavější trendy nadcházející letní sezony. Které to jsou?

Celý článek

Jaro 2018 u Victoria Beckham je delikátní a silné

Transparentní a pastelové barvy jsou klíčovým trendem nadcházejícího jara. Proto je Beckham v kolekci použila ve velkém.

Celý článek

Duhové vlasy ve jménu jednorožců - nové barvy blázní svět

Jednorožci patří mezi horká témata posledních měsíců. A pokud i vy jste se zamilovala do jejich typické duhy, od teď ji můžete mít i na vlasech.

Celý článek

OBRAZEM: Jemnost a elegance baby růžové

Říká se jí baby pink, protože do ní maminka balí své čerstvě narozené dcery. Pastelovou růžovou teď nosí také dospělé ženy a my vám ukážeme, jak elegantní a něžná dokáže být!

Celý článek

Marchesa nechala svůj Resort 2017 rozkvést do plné krásy

Velké ozdobné květy, levandulová i výrazná purpurová, minisukně a dlouhé vlečky. Resort 2017 provázelo mnoho protikladů, které ve výsledku udělaly dokonalý dojem. 

Celý článek

Vysoké platformy a pastelové odstíny - Elie Saab Resort 2017

Levandulová, sluníčková, mentolová a k tomu vínová a červená. Resort Elie Saab přináší záplavu barev. 

Celý článek

Jarní lakování si žádá růžovou, pastely a nude

Ano zase. Nic převratného se totiž v trendech lakování nehtů nezměnilo. Kromě obrovské vlny gelových laků (s lampou i bez lampy) zůstávají na prvních příčkách i nadále výrazná růžová, pastely a tělové odstíny. 

Celý článek

Jarní pánská kolekce Giorgio Armani 2016 inspirována šedí velkoměsta

Je pozoruhodné, že je možné inspirovat se změtí šedých odstínů v zaneprázděném velkoměstě. A co víc - onu šeď alespoň ve své kolekci na chvilku pozměnit na hravou a bezstarostnou. 

Celý článek

Resort Ralph Lauren s business prvky, nádechem westernu a s kapkou lila

Ralph Lauren nás ve svém Resortu provádí po advokátních kanceláří, francouzských ulicích, vyprahlých saharách i párty v klubech. 

Celý článek

Oživte svůj účes perleťovými odstíny

Celebrity, designéři i vyhledávači trendů se shodují: nadcházející léto se ponese ve znamení duhových perleťových odstínů v pastelových tónech! A právě to umožní nová vlasová barva IGORA Royal Pearlescence.

Celý článek