dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

PÉČE O NEHTY

6 tipů, jak správně pečovat o své nehty

Krásné a zdravé nehty jsou vaší osobní vizitkou. Dobře udržované nehty o vás prozradí hodně. Jak správně o nehty pečovat a co je dobré vědět? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Jak se správně starat o nehty

Ruce i nehty jsou součástí vaší sebeprezentace, takže je nutné se o ně pravidelně starat. Kvalita nehtů záleží samozřejmě na vaší stravě, zdraví i genetice. V tomto článku vám dáme jednoduché tipy, jak mít krásné nehty, i když vám příroda nepřála.

Celý článek

Co je tento rok trendy v manikúře

Nový rok s sebou přináší i nové trendy, a to i v oblasti manikúry. Na co se můžete těšit a co se opět vrací do módy? To a mnohem více se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Co se nosí na nehtech letos na jaře? Grafika!

Sladěným outfitem styling rozhodně nekončí. Sezónní móda totiž neovlivňuje jen naše šatníky, ale projevuje se také na trendech ve zdobení nehtů, čili v nail artu. 

Celý článek

Podzimní a zimní péče o nehty

Zimní sezóna přináší náročné období pro naši pleť, vlasy i nehty. Díky pár krokům budete mít nehty pevné a lesklé po celou zimní sezonu.

Celý článek

Jak na perfektní pedikúru

První jarní sluneční paprsky lákají svým teplem a vybízejí k tomu, vytáhnout z botníku oblíbené sandálky. K nim je ale zapotřebí ještě jedna maličkost – dokonalá pedikúra.

Celý článek