dnes je 09.03.2021 a svátek má Františka

PÉČE O NOHY

Jak na domácí pedikúru

Se stále zavřenými salóny jsme museli spoustu péče o své tělo vzít do vlastních rukou, a to doslova. Jednou z těchto činností je i pedikúra. Máme pro vás několik tipů, jak rychle docílit krásných chodidel i z pohodlí domova.

Celý článek

Dokonalá pedikúra do sandálků na pláž, na party či na festival!

Máte těsně před odjezdem na dovolenou a váháte, zda si zajít na pedikúru, nebo si tuto péči dopřát alespoň v rychlosti doma? Laky na nehty SpaRitual vyřeší vaše dilema. Neobsahují navíc žádné toxické složky!

 

Celý článek

WORLD OF BEAUTY & SPA

Dva dny plné jarní inspirace a zážitků slibuje 23. mezinárodní kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA v areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany, pořádaný 10. a 11. března 2017.

Celý článek

Žhavé jarní novinky od Sisley Paris

Tradiční francouzská kosmetika a její jarní novinky vás zasvětí do tajů v péči o pleť, jak na bolavé a unavené nohy či jakou vůní okouzlit. Nasyslete si své Sisley Paris.

Celý článek

Jak na perfektní pedikúru

První jarní sluneční paprsky lákají svým teplem a vybízejí k tomu, vytáhnout z botníku oblíbené sandálky. K nim je ale zapotřebí ještě jedna maličkost – dokonalá pedikúra.

Celý článek

Jemná a hladká pokožka bez chloupků

Připravte se na příští léto již nyní s epilátorem BaByliss G946E IPL, který jsme se pro vás rozhodli na vlastní kůži vyzkoušet.

Celý článek

Křečové žíly se dají odstranit velmi rychle a šetrně

Koho by netrápily? Jsou totiž nehezké a vystouplé, ale i křečové žíly se dají efektivně odstranit a to rychle a šetrným způsobem.

Celý článek

Svěží nožky bez obav

Patříte mezi osoby, kterým se nadměrně potí nohy a nepříjemně zapáchají? Schováváte je během návštěvy do bačkor, nebo se schůzkám dokonce raději vyhýbáte? Co vlastně způsobuje zápach nohou a lze se ho nadobro zbavit?

Celý článek