dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

PÉČE O RTY

Jak pečovat o rty s tradičním Jelením lojem

V těchto dnech bychom neměli zapomínat na kvalitní a pravidelnou péči o naše rty a ruce. V každé kabelce by tak vedle antibakteriálního gelu a krému na ruce neměl chybět balzám na rty. 

Celý článek

Jak používat lesk na rty, abyste dosáhla perfektního výsledku?

Milujete lesk na rty? Máte vždy alespoň jeden po ruce a neumíte si bez něj představit běžnou činnost? Naprosto vám rozumíme, připravili jsme pro vás pár tipů, jak dosáhnout ještě lepšího výsledku.

Celý článek

Připravte rty na podzim prostřednictvím přírodních pomocníků

Babí léto se velmi rychle přehoupne do chladných podzimních dní a nejenom naše rty budou potřebovat jinou péči než v posledních měsících. Maximálních účinků lze dosáhnout s čistě přírodními ingrediencemi, které fungují!

Celý článek

Zima a chlad je tu. Jak na popraskané rty?

Na seznamu věcí, které zas až tak nemáme rádi na zimě, jsou jedním z hlavních bodů suché a popraskané rty. Mráz jim dává v tomto ročním období celkem zabrat, proto je potřeba své rty podpořit a pořídit si k tomu ty správné posily. Jaké to jsou?

Celý článek

CHRAŇTE SVÉ RTY NA PODZIM I V ZIMĚ

S příchodem zimy vyžadují naše rty větší péči. Nezapomeňte také, že i v zimě svítí sluníčko, před kterým je třeba citlivou pokožku rtů chránit. 

Celý článek

10 pravidel, kterým byste měly podřídit nošení rtěnky!

Většina žen miluje rtěnky. Ať už jsou korálově červené, fuchsiové nebo lehce narůžovělé, vylepší naše rty a zdokonalí celý make-up. Rtěnek je spousty a každá z nich má rozdílný nejen obal a odstín, ale především své vlastnosti.

Celý článek