dnes je 17.07.2019 a svátek má Martina

PÉČE O TĚLO

Péče o pleť během zimy

Také bojujete během zimy se suchou pokožkou a stále hledáte toho pravého pomocníka pro maximální hydrataci? Máme pro vás několik tipů, které zaručeně fungují.

Celý článek

Na český trh přichází kosmetika značky Sabon

Kosmetická značka Sabon působí po celém světě již přes dvacet let, český flagship store byl otevřen 1. listopadu 2018 v OC Arkády.

Celý článek

Tělové scruby od MARKA dají vaší pokožce, co potřebuje

Jaká vůně je ta NEJ? Kokos, káva, citrus, čokoláda nebo máta? Nebo všechny? Tělové scruby však nejsou jen o dokonalých vůních, ale především o účincích!

Celý článek

Minerály z Mrtvého moře a granátové jablko v kosmetice Sefiros

Osvěžující granátové jablko a blahodárné minerály z Mrtvého moře slibuje nová řada relaxační kosmetiky Sefiros.

Celý článek

Jak se dá bojovat se striemi?

Jsou nepříjemné, nevzhledné a znamenají, že něco proběhlo v našem těle špatně. Řeč je o striích, které trápí téměř každou ženu. 

Celý článek

Jak o sebe pečuje Sabina Laurinová?

Herečku, moderátorku a dabérku Sabinu Laurinovou známe jako věčně usměvavou, mladistvou a neskutečně šarmantní dámu. Jaká jsou ale tajemství jejího úspěchu?

Celý článek

Jak se zbavit pocení v podpaží? Pomůže aplikace botulotoxinu!

Vyhýbáte se barevnému oblečení, protože jsou na něm vidět velké skvrny od potu? Víme, jak zatočit s nadměrným pocením jednou provždy.

Celý článek

Jaký prohřešek na kráse žena muži neodpustí

Stále jsou muži, kteří opomíjejí péči o svůj vzhled a to ženy nepřehlíží. Všechny se pak překvapivě shodují v tom, co se jim na pánech tvorstva nelíbí.

Celý článek