dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

PENĚŽENKA

Pět dárků, které na MDŽ potěší každou ženu!

Sháníte na poslední chvíli nějakou fajn drobnost, nebo možná přeci jen o kousek větší dárek? Máme pro vás pět tipů, které potěší každou duši ženy.

Celý článek

Prohlédněte si Desigual peněženky, kabáty a další parádičky z kolekce podzim/zima 2016

Extravagance, originalita, netradiční spojení barev a vzorů, výraznost a k tomu ještě prvotřídní materiál – to jsou hlavní rozpoznávací znaky kultovní značky Desigual. Podívejte se, jaké novinky se objevily v kolekci pro letošní podzim a zimu.

Celý článek

Skvělé vánoční dárky ze Zootu pro ženy

Výběr toho, co by pod stromeček jistě ráda našla každá žena. Univerzální tipy na dárky s nápadem, které koupíte během dvou kliknutí a doručí vám je zdarma. 

Celý článek

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY 1. díl: pro pány

Móda.cz si pro vás letos přichystala seriál s tipy na vánoční dárky. Poprvé se zaměřila blíže na muže, protože jak je známo, ženy jsou rády s nákupy dárků v předstihu. 

Celý článek

Fashion MUST HAVES: Leden jsme zahalili do hnědé i béžové

Za okny padal sníh a na stole plápolala svíčka- rozhodli jsme se tedy zabalit leden do hřejivého kabátku z hnědé, béžové i tělové. 

Celý článek

S módními prvky 2 v 1 budou muži maximálně spokojeni

Také jé váš drahý manžel nebo přítel tím typickým mužem, kterého by nakupování přivedlo k šílenství? Že ho víckrát než dvakrát do roka do obchodu s konfekcí zkrátka nedostanete? Máme pro vás řešení, které vám i jemu usnadní život. Zkuste tedy nakupovat co nejpraktičtěji a volte multifunkční modely dva v jednom!

Celý článek